Arslan: Artık Kızıltepe’ye hizmet vakti diyoruz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan adayı Arslan: Artık Kızıltepe’ye hizmet vakti diyoruz

Ak Parti Kızıltepe Belediye Başkan aday adayı Recep Arslan, adaylığı ile ilgili yaptığı basın açıklamasında kendisi ve hizmet ile ilgili hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Kızıltepe Belediye Başkan aday adayı Arslan, açıklamasında şu görüşlere yer verdi;

Çok kıymetli hemşehrilerim,

Değerli Kızıltepe halkı

Sevgili dostlarım

     Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. 1931 yılında Kızıltepe ismiyle kurulan ilçemizin tarihi eski çağlara kadar uzanan Artuklular döneminden bu yana yerleşim merkezi ticaret yolu olmuştur.

İlçemizin bize sağladığı bu olumlu atmosfer; havası, suyu, ekmeği, aşı, verimli toprakları ve 4 mevsimi ile hepimizi besledi büyüttü! Artık Kızıltepe’ye hizmet vakti diyoruz! 300.000 bine dayanan nüfusu ve yüzölçümü ile 44 ilin nüfusunu geçmiş olan Kızıltepe ilçemiz maalesef hak etmiş olduğu hizmeti göremedi.

Güzel bir Kızıltepe hayali ile yaşadığımız şehrimizde hâlâ el atılmamış onlarca eksiklerin olması,  çözüm üretilmemesi kanayan yaramız olmuş bizi hep üzmüştür;

Diyoruz ki; Kızıltepe’mizin şimdi birliğe, beraberliğe ve kazanmaya ihtiyacı var. Bu sebeple ilçemizin sorunlarını ele alacağımız, çözmek için çaba harcayacağımız, halkımız ve kanaat önderi büyüklerimiz ile el ele, omuz omuza verip Kızıltepe’mizin sorunlarını yek tek çözüp hak ettiği seviyeye taşımak istiyoruz.

  Bu kararı cesaret ile aldık çünkü hamdolsun inancımız tamdır, Kızıltepe ye siyaset yapmaya gelmiyoruz hizmet etmek, halkımıza daha güzel bir Kızıltepe’nin kapılarını aralamak için geliyor bu vesile ile Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurumu yaptığımı belirtmek istiyorum.

  Yüce Allah’tan hakkımızda hayırlısını nasip etmesini niyaz ediyor, Kızıltepe Belediye Başkanlığı aday adaylığımızın halkımıza ve ilçemize hayırlar getirmesini diliyorum.

Rabb’im bu yolda bizleri mahcup etmesin.

   Kızıltepe’ye sevdalanmış herkesin ve her kesimin destek ve dualarını talep ediyor en kalbi selam ve saygılarımı arz ediyorum.