Aydemir Kuyumculuk 3. Şubesini TOKİ’de Açtı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aydemir Kuyumculuk 3. Şubesini TOKİ’de Açtı

Kzııltepe’nin tanınmış kuyumcusu Aydemir Kuyumculuk 3. Şubesini Yeniken Mahallesinde TOKİ’de Açtı

Mardin Kızıltepe de 1993 yılında cumhuriyet meydanında iki mağazayı bünyesinde barındıran “Aydemir kuyumculuk” 3’üncü şubesini Kızıltepe Yenikent Mahallesinde TOKİ’de açtı. Oldukça geniş ürün çeşitliliğiyle Mardin Kızıltepelilere en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan  “Aydemir kuyumculuk” sektördeki yenilikleri de yakından takip ediyor.

Aydemir Kuyumculuk yönetim kurulu tarafından yapılan açıklamada; “Ürün gruplarımız oldukça geniş. Her zaman olduğu gibi 22 ayar bileziklerimiz, takılarımız,14 ayar fantazi ürünlerimiz, pırlanta ve kendi tasarılarımız konusunda bu sene çok daha iddialıyız. Sektörün çıkan en yeni ürünleri şu anda “Aydemir Kuyumculuk” mağazamızda mevcut” dedi.

Avrupa da ve Türkiye’de müşteriler tarafından tanınan ihracat ve ithalat yapan bir firma olduğunu dile getiren Firma, “Ülke gündemi oldukça hareketli olduğu için altın fiyatları hızlı bir şekilde yükselip düşebiliyor. O yüzden yatırım için düşünenler çekinmeden altına yatırım yapabilirler.

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek WhatsApp hattımızdan siparişlerinizi verebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine güvenli şekilde kargolarınızı ulaştırıyoruz. Biz müşterimizi en iyi şekilde yatırıma yönlendirip onlara olumlu sonuçlar verecek tecrübedeyiz. Değerli müşterilerimizi en iyi şekilde hizmet sunabilmek için mağazamıza bekleriz” Bilgisi paylaşıldı.