Belediye Personellerine Hizmet İçi Eğitim Semineri Verildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Belediye Personellerine Hizmet İçi Eğitim Semineri Verildi

 

Kızıltepe Belediyesi tarafından belediye personellerine yönelik hizmet içi eğitim semineri verildi. Belediye personelinin katıldığı Seminer Bağımsız Denetçi Ahmet Arslan tarafından verildi.

 

5018 Mali kontrol kanunu 4734 sayılı Kamu ihale Kanunu ve bu kanunlara ilişkin yönetmeliklerin uygulaması usullerine ilişkin verilen Hizmet İçi Eğitim Semineri 2 gün sürdü.

 

Belediye çalışanlarının hem mevcut hizmetleri en iyi şekilde yerine getirebilmeleri için yeterli bilgi, beceri ve yetkinliklere sahip olmaları, hem de değişen koşullara uyum sağlayabilmeleri için sürekli geliştirilmeleri gereği, Kızıltepe Belediyesi personellerine verdiği eğitimler ile personellerini destekliyor.

 

Personellere verilen eğitimin önemine deginen Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam: ” Yerel halka hizmet sunmakla yükümlü olan belediyelerin üstlenmiş oldukları hizmetleri kaliteli bir şekilde yerine getirebilmeleri için vatandaşların talep ve beklentilerini, değişen çevre şartlarını sürekli olarak takip etmeleri, sistem ve süreçlerini buna göre uyarlamaları ve sürekli iyileştirme çabası içinde olmaları gerekiyor.  Bizler de bu bağlamda personellerimiz için eğitim düzenledik” dedi.

Çam: ” Bundan sonraki süreçte de insan kaynakları birimimizle beraber belediyemizin hem mali anlamda, hem performans ve kişisel gelişim anlamında bu tarz farkındalık oluşturacak eğitimler vereceğiz. Bu eğitimler vatandaşa sunduğumuz hizmetin kalitesini de artıracak” ifadelerinde bulundu.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir