Çam, bayram mesaisinde olan görevleri ziyaret etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çam, bayram mesaisinde olan görevleri ziyaret etti

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Kurban bayramı vesilesi ile kurum amirleri, STK temsilcileri, vatandaşlar ve bayramında nöbette olan görevlileri ziyaret ederek kendileri ile bayramlaştı.

Kaymakam ve Belediye başkan vekili Çam, Bayram namazı öncesi ve sonrasında cami cemaati ve vatandaşlar ile bayramlaşarak bayramlarını tebrik edip sohbet etti. Çam daha sonra Kızıltepe öğretmenevine geçerek burada Kurum amirleri, STK temsilcileri, Muhtarlar ve vatandaşlar ile bayramlaştıktan sonra ilçede görev yapan güvenlik güçleri, sağlık ve itfaiye çalışanları ile bayramlaşıp hastanelerde tedavileri süren hastaları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Bülent Şahin, ilçe müftüsü Masum Taşçı, ilçe Jandarma komutanı Deniz Çezik, ilçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Bilen, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Mavidemir, Belediye yazı işleri müdürü Nüri Alpaslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Bilen ile birlikte Viranşehir Yolu Uygulama noktasında görev başında olan ekipleri ve Kızıltepe ilçe emniyet müdürlüğü Çevik Kuvvet Grup Amirliğini ziyaret ederek bayramlaştı. “Huzur ve güvenliğimiz için çalışan polislerimize kolaylıklar dileyip gönül selamı ile bayramlaştık” açıklamasında bulunan Çam ve beraberindekiler İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek vatanın bekası için mesai harcayan askerler ile bayramlaştı.

Kaymakam/Belediye Başkan vekili Çam ve beraberindeki heyet Kurban bayramı nedeniyle görev başında nöbette olan Kızıltepe İtfaiye İstasyonunu ziyaret ederek görevli personel ile bayramlaştıktan sonra Kızıltepe Devlet Hastanesine geçen heyet burada da Hastane yönetimi ve nöbette olan sağlık ekiplerinin bayramını kutlayıp kendileriyle sohbet edip sonrasında hastanede yatarak tedavi gören vatandaşlar ve yakınlarının bayramını kutladı. Çam özellikle yatarak tedavi gören çocuklar ile özel olarak ilgilenip sağlıkları hakkında doktorlardan ve ailelerinden bilgi alıp şifa dileyen Çam çocuk hastalara oyuncak hediye etti.