Dündar, Dereceye giren başarılı öğrencilerle bir araya geldi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milli Eğitim Müdürü Dündar YKS’de başarılı olan öğrenciler ve Basın ile bir araya geldi

 

Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Rışvan Dündar ilçe’de görev yapan basın mensupları ve YKS’da başarılı olan öğrencilerle bir araya geldi. Başarılı öğrencileri kutlayan Dündar basın mensuplarına çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

Kızıltepe öğretmen evinde düzenlenen basın toplantısında basın mensupları ile bir araya gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü Rışvan Dündar, YKS sınavında dereceye giren öğrencilerinde katıldığı toplantıda öğrencilerin başarısından dolayı kendilerini, ailelerini ve okul idarecilerini tebrik etti.

 

Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Rışvan Dündar, burada yaptığı açıklamada, kısa sürede yüz yüze eğitime geçeceklerini söyledi.

Yüz yüze eğitim öncesi hazırlık yaptıklarını belirten Dündar;” Yaklaşık beş aydır Ülkemizin en güzel ilçelerinden birisi olan Kızıltepe’de İlçe milli eğitim müdürü olarak görev yapıyorum. İlçemizdeki tüm öğrencilerimizin en iyi eğitimi alabilmeleri için başta güzide basınımız olmak üzere her kesimin desteğine ihtiyacımız var. Siz değerli basın mensuplarıyla koordineli bir şekilde ilçemize hizmet vermek istiyoruz. Çalışmalarımızdan sizi haberdar etmek istiyoruz. Sizin de bizlere destek olacağınıza gönülden inanıyoruz. Yapacağımız çalışmalardan siz değerli basın mensuplarının desteklerini bekliyoruz. Kızıltepe ‘yi eğitim anlamında bir üst mertebeye çıkartmayı hedefliyoruz. Bütün okullarımızda yüz yüze eğitime geçtik. Tüm hazırlıklarımızı yapmış durumdayız. Okul ve kurumlarımız hijyen yönünden öğrencilerimize ev sahipliği yapma noktasında bütün çalışanlarıyla işlemlerini tamamladılar. Tabi biz şunu da istiyoruz yani bu salgın konusunda okullarımız etkilenmesin ve bunu veliler ile daha önce paylaştık. Lütfen aşı olmayan velilerimiz varsa, aşılarını yaptırsınlar, çevrelerinde aynı şekilde teşvik etsinler. Sağlıklı bir şekilde güzelce okullarımızı başlatalım ve yüzyüze eğitimi seri bir şekilde devam etsin istiyoruz. Bunla ilgili biz Milli Eğitim Müdürlüğü olarak elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz, göstermeye devam edeceğiz. ” dedi.

 

Basın mensuplarının sorularını yanıtlanmasının ardından yeni eğitim öğretim yılının hayırlara vesile olmasını dileyen Dündar, tüm basın mensuplarına katılım sağladıkları için teşekkür etti.