Eğitimci Eren’den Doktor Öğrencisine Teşekkür

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eğitimci Eren’den Doktor Öğrencisine Teşekkür

Kızıltepe lisesinde uzun yıllar Tarih öğretmeni olarak görev yapan emekli öğretmen Şükrü Eren, ilk kez torun sahibi olmanın sevincini öğrencisi olan Doktor Değer’e ilgisinden dolayı teşekkür ederek yaşadı.

Kızıltepe lisesinde Tarih öğretmeni olarak görev yaptığı dönemde öğrencisi olan Dr. Emin Değer ile diğer doktorlara torununun doğumunda yakın ilgilerinden dolayı teşekkür eden emekli öğretmen Şükrü Eren, ilk kez dede olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.  Özel Kızıltepe  Cihanpol Hastanesi’nde doğum Oğlu Onur Eren’in eşi, Asmin  Kanje ( Eren ) adında kız torunu dünyaya getirdi. Eğitimci Şükrü Eren bu vesile mutluluklarına ortak olan ve ilgilerini esirgemeyen, Kızıltepe  Cihanpol Hastanesi idare, doktor ve personellerine teşekkür etti.

Eren, “Özellikle eski öğrencim Dr. Emin Değer ve hastane sorumlu müdürü Gazi Bugurcu’ya şükranlarımı iletiyorum. Çok başarılı olan, bilgi ve ilgisini hiç esirgemeyen Dr. Mem Arjen Yıldırım’a minnettarlığımı ifade ederek Cihanpol Hastanesi’nin tüm personeline şefkat ve güler yüzlü yakınlıklarından dolayı sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.