Mar-Kar Derneğinden Doktor Boynukara’ya Plaket

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mar-Kar Derneğinden Doktor Boynukara’ya Plaket

Mardin Karadeniz Kardeşlik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Doktor Haydar Boynukara’ya plaket verdi.

14 Mart Tip Bayramı nedeniyle her yıl Kızıltepe’de görev yapan ve toplum nezdinde kabul görmüş Doktorlara teşekkür plaketi verdiklerini söyleyen Mardin Karadeniz Kardeşlik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Mar-Kar) Başkanı İdris Demir, bu yıl da Dahiliye uzman Doktoru Haydar Boynukara’ya plaket verdiklerini belirterek,

2017 yılından beri Kızıltepe halkına sağlık yönünden güler yüzü iyi niyeti ve başarısından dolayı dernek olarak Kızıltepe halkının gönlünde taht kurmuş olan dahiliye uzmanı Doktor Sayın Haydar Boynukara’ya plaket verdim. Daha önceleri de 14 Mart Tıp Bayramında halkımıza hizmet veren doktorlarımıza plaket sunmuştum.” Dedi.

Dahiliye uzman Doktoru Haydar Boynukara’da kendisini bu plakete layık gördükleri için Mardin Karadeniz Kardeşlik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İdris Demir’e teşekkür ederek bir hekim olarak görevini en iyi şekilde yapmaya gayret ettiğini söyledi.