Gelecek Partisinden istifa eden Derik ilçe yönetimi Ak Parti’ye katıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gelecek Partisinden istifa eden Derik ilçe yönetimi Ak Parti’ye katıldı

Mardin Derik ilçesinde, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Cihan Özçelik ve yönetimi partilerinden istifa ederek AK Parti’ye katıldılar.

Gelecek Partisi Derik ilçe Başkanı Cihan Özçelik ve yönetimi görevlerinden ve partilerinden istifa ederek AK Parti’ye geçtiler. Partilerinden istifa ederek AK Partiye katılan Cihan Özçelik ve yönetici ile bir grup partili için Ak parti Derik İlçe Başkanlığı’nda rozet takma merasimi gerçekleştirildi.

Bir dizi çalışma için Mardin’de bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan’ın da katıldığı partiye katılım töreninde Bakan Işıkhan tarafından partiye katılanlara parti rozetleri takıldı.

Ak Parti Derik ilçe başkanlığında düzenlenen rozet takma merasiminde partiye katılım ile ilgi açıklamada bulunan AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, “Kurulduğu günden bu yana tek derdinin ülkesi ve milleti olduğunu her defasında dile getiren liderimiz Recep Tayyip Erdoğan tarafından kurulan AK Parti, kardeşliğin, umudun, hizmetin ve vefanın tek adresi olmuştur. AK Parti Derik İlçe Başkanlığımızda düzenlenen merasimle, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan tarafından rozetleri takılan Cihan Özçelik ve heyetini tebrik ediyorum.” İfadelerine yer verdi.