Kaymakam Cıdıroğlu 54 Kırsal Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kaymakam Cıdıroğlu 54 Kırsal Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu Başkanlığında Kırsal Mahalle Muhtarları ile Toplantı Yapıldı.

Kaymakam Cıdıroğlu başkanlığında Kızıltepe Muhtarlar Ofisinde gerçekleştirilen kırsal mahalle muhtarları toplantısına İlçe jandarma komutanı, Deniz Çezik, ilçe müftü vekili Kemal Kahraman, Ak Parti İlçe Başkanı Bülent Şahin, Sosyal Dayanışna ve Yardımlaşma Vakfı müdürü Alaattin Özel, Kaymakamlık ve Belediye Kurum Müdürleri, TEDAŞ ve MARSU yetkilileri, Kızıltepe muhtarlar derneği başkanı Hatip Şeran ile 54 Kırsal Mahalle Muhtarı katıldı.

İlçe Kaymakamı/Belediye Başkan vekili Fatih Cıdıroğlu’nun konuşmasıyla başlayan toplantı, muhtarların kendini tanıtması ve mahallelerinde bulunan eksiklikleri dile getirmesi ile devam etti.

Toplantıda özellikle Kilitli Parke Taşı, Asfalt Yol Yapımı, Çöp Konteyneri, Taziye Evi ve Mezarlık yapımı, Su ve Kanalizasyon konularına dikkat çekildi. Kaymakam/Belediye Başkan Cıdıroğlu” Kızıltepemiz büyük bir ilçe geçmiş dönemlerde elbette birtakım çalışmalar yapılmış ancak günümüzde de halkımıza en iyi hizmetin götürülmesi için problemlerin ve aksaklıkların en kısa sürede çözüme kavuşturulması için imkanlarımız dahilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz. Amacımız halka hizmet etmek, halkla bir araya gelmek. Hane ziyareti, esnaf ziyareti yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Haftada bir gün yetiştirebildiğimiz ölçüde kırsal mahalle ziyareti yapacağız orada halkla bir araya gelip istek, talep ve önerileri halkın ağzından dinleyeceğiz. Kırsal mahallelere baktığımızda Kilitli Parke Taşı, Asfalt Yol Yapımı, Çöp Konteyneri, Taziye Evi ve Mezarlık yapımı, Su ve Kanalizasyon ihtiyaçları öncelikli ve çoğunlukta. İmkanlarımız dahilinde bu ihtiyaçları karşılamaya çalışacağız.” dedi.

Toplantı tüm kırsal mahalle muhtarlarının talep, şikayet ve önerilerini dile getirmesi ile beraber kurum müdürlerinin talep, şikayet ve önerilerinin imkanlar dahilinde yerine getirilmesi hususları da dikkate alınarak toplantı sona erdirildi.