Kaymakam Cıdıroğlu Şehit Yakınları ile Bir Araya Geldi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kaymakam Cıdıroğlu Şehit Yakınları ile Bir Araya Geldi

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu Şehit Yakınları ile Bir Araya Geldi

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan vekili Fatih Cıdıroğlu Başkanlığı’nda düzenlenen yemek programında Şehit Yakınları ile bir araya geldi. Programa mecliste grubu bulunan siyasi parti başkanları ve kaymakamlık kurum müdürleri katılım sağladı.

Program Kaymakam/Belediye Başkan vekili Fatih Cıdıroğlu ve Eşi Hanımefendi Ayşe Cıdıroğlu’nun masaları tek tek dolaşıp Şehit ailelerini selamlaması ile başladı. Yemeğe katılan Şehit yakınlarıyla bizzat ilgilenerek ailelerin taleplerini de kendilerinden dinleme imkânı buldu.

Kaymakam/Belediye Başkan vekili Fatih Cıdıroğlu “Çok kıymetli Şehit yakınlarımız hepiniz hoş geldiniz ayaklarınıza sağlık. Sizler bizim için çok değerlisiniz. Sizler bizim baş tacımızsınız. Şehit yakını ailelerimize kapımız her zaman açık. Kaymakam olarak, Belediye Başkanı olarak, Kamu Kurum ve Kuruluşları olarak sizlerin ihtiyaçlarına ve sıkıntılarına her zaman imkanlarımız doğrultusunda cevap vermeye çalışıyoruz ve çalışacağız. Göreve başladığımız sırada ilk hane ziyaretimiz şehit ailesine olmuştu. Hane ziyaretlerini yapmaya devam edeceğiz. Devletimiz bütün imkânlarıyla ihtiyaç sahibi şehit ailelerimizin yanındadır. Bizler bir taraftan kaymakamlık olarak bir taraftan belediye olarak çocuklarımıza ve ailelerimize destek olmaya çalışıyoruz bundan sonra da olacağız. Ülkemiz güçlendikçe, kuvvetlendikçe bu yardımlar ve destekler daha da artacaktır. Bizim kapımız sizlere her zaman açıktır. Sıkıntıya düştüğünüzde gerek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımıza gerekse Kaymakamlığımıza gelip her zaman kapımızı çalabilirsiniz. Biz de imkanlarımız ölçüsünde inşaallah sizlere yardımcı olacağız.”dedi.