Mahmut Dündar güven tazeledi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıltepe Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Dündar 6. kez Başkan Seçildi

Kızıltepe Ticaret ve Sanayi Odası genel kurulunda 6. kez güven tazeleyen Mahmut Dündar, yeniden oda başkanlığına seçildi.

Kızıltepe ilçesinde hafta sonunda yapılan ve tek liste ile gidilen seçimli Kızıltepe Ticaret ve Sanayi Odası genel kuruluna oda Başkanı Mahmut Dündar, yönetim kurulu üyeleri ile üyeleri katıldı.

Genel kurulda oy kullanımının ardından yeniden Kızıltepe Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığına üyeler tarafından 6. Kez seçilen başkan Mahmut Dündar, Kızıltepe halkına ve oda üyelerine kendine olan güvenlerinden dolayı teşekkür ederek, Kızıltepe’ye bu güne kadar hep hizmet yapmak için çalıştıklarını ve bundan sonra da hizmetlere devam edeceğini ifade eden Dündar şunları söyledi:
“İlçemize TOBB ve Kızıltepe Ticaret ve Sanayi Odası olarak 24 derslikli bir okul kazandırdık. Bu anlamda TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’na ve TOBB yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Öte yandan Mardin bulguru tescillendi Mardin’imize hayırlı olsun. Daha iyi bir hizmet için bir hizmet binasını yapımına başladık kısa sürede hizmet verecek. Bundan sonra da halkımız için hizmetlerimize devam edeceğiz.

Kızıltepe’ye halkımıza üyelerimize çok teşekkür ediyorum sağ olsunlar. Bu altıncı seçimim oluyor. Halkımız toplumumuz bize değer verdiler bana olan güvenlerinden dolayı hepsine çok teşekkür ediyorum. Yeni dönemde daha güzel hizmetler ve daha güçlü bir oda olma şiarıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz.”