Kaymakam Cıdıroğlu’ndan yeni yıl ziyaretleri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kaymakam Cıdıroğlu’ndan yeni yıl ziyaretleri

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan vekili Fatih Cıdıroğlu ve eşi Dr. Ayşe Cıdıroğlu, 2022 yılının son saatleri ve yeni yılın ilk saatlerinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Kaymakam Cıdıroğlu, vatandaşların huzuru, güvenliği, can ve mal emniyeti ile sağlığı için gece mesaisinde görevleri başındaki kamu görevlilerini ziyaret ederek, çalışmalarında kolaylıklar dileyip, yeni yıllarını kutladı.

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan vekili Fatih Cıdıroğlu ve eşi Dr. Ayşe Cıdıroğlu yeni yıl girerken Turgut Özal Mahallesinde bazı aileleri ziyaret ederek yeni yıllarını kutladıktan sonra akşam ve gece nöbetinde bulunan kamu kurum ve kuruşlarında kamu hizmetinde görevli personelleri ziyaret etti.

Kaymakamı/Belediye Başkan vekili Cıdıroğlu, yılbaşı akşamında 2023 Yılını görevi başında karşılayan İlçe Emniyet Müdürlüğü Atatürk Mahallesi Polis Özel Harekat Kalekolunu, Çevik Kuvvet Grup Amirliğini ile Cumhuriyet Polis Merkez Amirliğini ziyaret etti ve görevi başındaki polis memurlarına seslenerek yeni yıllarını kutladı.

Kızıltepe’de huzurlu ve güvenli bir yılbaşı geçirilmesi için görevi başında olan Kızıltepe Kaymakamlığı İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek yeni yıllarını kutlayan Kaymakam FatihCıdıroğlu ve eşi Ayşe Cıdıroğlu, Bölge Trafik Uygulama Noktasını ziyaret ederek Trafik denetim ve kontrol faaliyeti gerçekleştiren ekiplerin yeni yılını kutlayarak, denetim ve kontrolden geçen vatandaşlara çikolata ikram ettiler.

Kaymakam Cıdıroğlu yeni yıl ziyaretlerinde Kızıltepe İtfaiye Grup Amirliği ve Cumhuriyet Meydanı Zabıta Amirliğini ziyaret ederek görev başındaki personellerin yeni yıllarını kutladı.

Kaymakam FatihCıdıroğlu ve eşi Ayşe Cıdıroğlu, 2022 yılının son dakikalarında Devlet Hastanesi Acil Servisini ve hastanede tedavi gören vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunup yeni yıllarını kutladıktan sonra doğum servisindeki anne ve bebekleri ile yeni yılın ilk dakikalarında dünyaya gelen Ahmet Aras Yiğit bebeğin ailesini ziyaret ederek annelerine ve yakınlarına gözaydınlığı dileklerinde bulunarak tüm yavrulara hayırlı ömürler dilediler.