Kaymakam Cıdıroğlu’nun Ramazan Bayramı Mesajı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kaymakam Fatih Cıdıroğlu’nun Ramazan Bayramı Mesajı

Kaymakam/Belediye Başkan vekili Fatih Cıdıroğlu Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Kaymakam Cıdıroğlu mesajında şu ifadelere yer verdi;

İbadet, rahmet, bereket, sabır, yardımlaşma ve dayanışmanın pekiştiği bir Ramazan ayını daha geride bırakarak Bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Oruç, namaz, zikir ve tefekkürle geçirilen eşsiz maneviyatın sonucunda bizlere sunulan bu özel bayramı, bu yıl yaşadığımız deprem felaketinin gölgesinde idrak edeceğiz.

Ramazan ayı boyunca sahurun bereketini, iftarın sevincini, teravihin coşkusunu ve Ramazan ayının kutlu güzelliklerini depremzede kardeşlerimiz ile birlikte yaşadık. İftar sofralarımızı onlarla paylaşıp bu ayın faziletlerini hep birlikte idrak ettik. Bayramı da hep birlikte kutlayacağız, yaralarımızı hep birlikte saracağız.

Bu bayramının birliğimize, beraberliğimize, kardeşliğimize vesile olmasını; saygı, sevgi ve muhabbetimizi arttırmasını Yüce Rabbimden temenni ediyorum. Tüm dünyadaki Müslümanların Ramazan bayramını tebrik ediyor, bu mübarek günlerin tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Kızıltepeli hemşehrilerim olmak üzere, Ülkemizin ve bütün İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyorum.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir