Kaymakam Şahin Göreve Başlama Mesajı Yayınladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Abdullah Şahin’in Göreve Başlama Mesajı

Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile Kızıltepe Kaymakamlığı görevine atanan Abdullah Şahin göreve başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Pazartesi günü Kaymakamlık makamına gelerek yeni görevine başlayan Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Abdullah Şahin göreve başlaması nedeniyle yayınladığı mesajında, “dürüstlükten ve disiplinden taviz vermeden, kıymetli vatandaşlarımızın ve müstesna ilçemizin ihtiyaçlarını tüm imkanlar dahilinde gerçekleştirmek bizlerin en önemli görevidir.” İfadelerine yer Kaymakam Şahin’in mesajında şunları söyledi;

4 Eylül 2023 tarihi itibariyle, Cumhurbaşkanlığı kararı ile Kızıltepe Kaymakamı olarak atanarak görevime başladım. Ülkemizin Güneydoğu Anadolu bölgesinde müstesna bir il olan Mardin’in kıymetli bir ilçesinde görev yapacak olmak benim için büyük bir onur ve gururdur.

Görev sürem boyunca, vazifede bulunduğum tüm ilçelerde dürüstlükten ve disiplinden taviz vermeden, her zaman saygı ve sevgi çerçevesinde, mesai mefhumu gözetmeden, kurumlar arası birlik ve beraberliğe, istişareye, koordinasyona önem vererek çalışmaya özen gösterdim.

Kamu görevlilerinin temel amacı milletimize hizmet etmek ve memleketimizin refah seviyesini her daim daha da yükseltmektir. Bunu gerçekleştirirken de büyük bir özveriyle kıymetli vatandaşlarımızın ve müstesna ilçemizin ihtiyaçlarını tüm imkanlar dahilinde gerçekleştirmek bizlerin en önemli görevidir.

Vazifemizi yerine getirirken gösterdiğimiz ciddiyet yanında her daim vatandaşımızla iç içe olmak, onların gönüllerine dokunmak, özellikle değerli büyüklerimizle saygıyla ve kıymetli çocuklarımızla sevgiyle kucaklaşabilmek temel düsturumuz olmuştur ve böyle de devam edecektir.

İlçemizde yapacağımız tüm çalışmalar yanında özellikle kadın ve çocukların korunması, onlara dair projelerin oluşturulması, dar gelirli ailelerin gözetilmesi, kimsesiz yavrularımızın kimsesi olunması, devletimizin de her daim onların yanında olduğunun hissettirilmesi, sosyal devlet anlayışıyla ve büyük bir dürüstlükle bu konularda hassasiyet ve özveriyle çalışılması, devletimizin şefkat ve merhametli yanını daima kıymetli Kızıltepeli vatandaşlarımıza hissettirilmesi için büyük gayret gösterilecektir.

Kıymetli vatandaşlarımıza karşı yaklaşımımızda daima tevazu sahibi olmak, saygıyla ve hassasiyetle yaklaşmak, onların iyi ve kötü günlerinde yanlarında olmak başta benim ve beraberimde tüm çalışma arkadaşlarımızın temel amacı olacaktır.

Büyüklerimize evlat, yaşıtlarımıza kardeş ve küçüklerimize de ağabey olacağız. Değerli ilçemiz için hep birlikte el ele, gönülden çalışacağız.