Kılıç, Kızıltepe’de ziyaret ve temaslarda bulundu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti İl Başkanı Kılıç, Zaman Mefumu Gözetmeden Ziyaretlerimizi Gerçekleştiriyoruz

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti Mardin Milletvekili Şeyhmus Dinçel AK Parti Mardin teşkilatlarından oluşan heyet eşliğinde Nusaybin ve Kızıltepe ilçelerinde bazı ziyaret ve temaslarda bulundular.

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti Mardin Milletvekili Şeyhmus Dinçel AK Parti Mardin teşkilatlarından oluşan heyet eşliğinde Nusaybin ve Kızıltepe ilçelerinde yörenin ileri gelenleri, esnaflar ve kırsal mahalle muhtarlarıyla bir araya geldiler.

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamalarda, “AK Parti Mardin teşkilatları olarak ilimizin, ilçelerimizin, mahalle ve sokaklarımızın her karışını ziyaret etmek, oralarda yaşayan her bir insanımızın selamını almak en asli görevlerimizin başında gelmektedir. Bizler sürekli olarak vatandaşlarımızın yaşadığı ortamı görmek, sıkıntı ve önerilerine kulak vermek amacıyla zaman mefumu gözetmeden ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu minvalde Nusaybin ve Kızıltepe ilçe merkezlerini ve kırsal mahallelerine programlar düzenledik.  Başta muhtarlarımız olmak üzere yörenin ileri gelenleri, esnaflar ve vatandaşlarımızla bir araya geldik.”

 

İl Başkanı Kılıç, “Düzenli olarak yaptığımız muhtarlarla istişare toplantımızı dönüşümlü olarak bu kez Nusaybin, Kızıltepe ilçelerimizin merkez ve kırsal mahalle muhtarlarıyla gerçekleştirdik. Toplantılarımızın ana temasında mahallelerimizin sıkıntılarının çözümü ve muhtarlarımızın yine mahallelerine yönelik çeşitli taleplerini karşılama noktasında elimizden geleni yapmaya çalışmamızdır. Eksikliklerin giderilmesi için tespitlerimizi ilgili kişilerle yerinde gerçekleştiriyoruz. Mahalle sakinleriyle olan irtibatımızı muhtarlarımızla sağlayarak, onların daha huzurlu bir ortamda yaşamaları için gereken özeni göstermeye çalışıyoruz. Muhtarlarımızın memnuniyetlerini dile getirmeleri bizlere ayrıca güven veriyor. Çünkü özellikle Nusaybin’de 90’lı yıllardan beri belediyenin HDP’lilerce yönetilmesi nedeniyle hiçbir hizmeti alamaması kangrenleşen sorunların oluşmasına neden olmuştu. Zor şartlara rağmen ilçelerimizin her mahalle ve sokağıyla ilgilenmeye çalışıyoruz. İnşallah çalışmaların devamlılığı, muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın da destekleriyle Nusaybin ile Kızıltepe ilçelerimiz hak ettiği seviyeye ulaşacaktır.”

 

AK Parti Mardin Milletvekili Şeyhmus Dinçel, “Ankara’da gerçekleştirdiğimiz yoğun çalışma temposunun ardından Mardin’e gelerek değerli hemşerilerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Onların yanında bulunmayı, sıkıntı ve problemlerinin çözümü noktasında elimizden geleni yapıyor olmamız vatandaşlarımızın memnuniyeti açısından çok önemlidir. Nusaybin ve Kızıltepe ilçelerimize çeşitli ziyaretler gerçekleştirdik. Merkez ve kırsal mahalle muhtarlarıyla bir araya geldik. Mahallelerimizin sorunlarını ele alarak anında çözebildiklerimizi çözüyoruz. Diğer konuları da çözüme kavuşturmak üzere çeşitli zaman dilimlerine ayırarak gerekli mercilere iletiyoruz. İnşallah Mardinimizin hangi köşesi olursa olsun hizmet konusunda geri kalmayarak elimizden gelen her gayreti sarfedeceğiz. Ayrıca muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın bizlere olan güvenini bir kez daha görmüş olduk. Bizlere olan bu güven ve desteklerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunuyorum”.