Kızıltepe 47 Spor’dan şampiyonluk maçına davet

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıltepe 47 Spor’dan şampiyonluk maçına davet

Kızıltepe 47 Spor Başkanı Lokman Aydemir, Yalımköy Spor ile karşılaşacak Şampiyonluk maçına Kızıltepeli sporseverleri maça davet etti.

Mardin 1. Amatör futbol liginde mücadele eden ve sezona şampiyonluk parolası ile başlayan Kızıltepe 47 Spor, şampiyonluk hedefine çok yakın. Hafta sonunda Mardin Yalımköy Spor ile karşılaşacak olan Kızıltepe 47 Spor maçı kazanması durumunda şampiyonluğunu ilan edecek.

“SEN YOKSAN BİR KİŞİ EKSİĞİZ”

Kızıltepe 47 Spor Kulübü Başkanı Lokman Aydemir, Kızıltepe halkını takımının şampiyonluk maçına davet etti. “Sen yoksan bir kişi eksiğiz” diyen Aydemir, “Hafta sonu Pazar günü evimizde Mardin Yalımköy maçına şampiyonluk parolasıyla çıkacağımız karşılaşmaya bütün taraftarlarımızı davet ediyor ve takımımız için herkesi tek ses, tek yürek olmaya davet ediyoruz. Takımımızı 90 dakika susmadan, yorulmadan destekleyeceğiz. Hep birlikte başarabilmenin yolu kenetlenmekten geçiyor ve biz kenetlendikçe başaracağımıza ve şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Bütün Kızıltepe’yi şehrimizin takımını sonuna kadar desteklemeye davet ediyoruz, sizlerin desteği olmadan sonuca ulaşamayacağımızın bilincindeyiz” diyerek Kızıltepeli sporseverleri maça davet etti.