Kızıltepe Belediyesi Personel A.Ş’nin banka promosyon ihalesi yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıltepe Belediyesi Personel A.Ş’nin banka promosyon ihalesi yapıldı

Kızıltepe Belediyesi bünyesinde faaliyet yürüten Kızıltepe Belediyesi Personel A.Ş’nin Banka Promosyon İhalesi Yapıldı. İhale sonucu personellere 45.200 lira promosyon ödenecek.

Kızıltepe Belediyesi meclis toplantı salonunda yapılan ihaleye Belediye iş sendikası adına Memduh Öztürk, Kızıltepe Belediyesi Personel A.Ş adına Şeyhmus Bayram ile Erkan Yıldırım katılırken ihaleye Kamu ve Özel banka olmak üzere 6 banka temsilcisi katıldı.

Kapalı zarf açık arttırma usulü ile yapılan ihalede en yüksek rakamı veren Akbank A.Ş kazandı. Buna göre 348 şirket Personelinin maaşları 3 Yıllığına ihaleyi Kazanan bankaya yatacak ve bunun karşılığında şirket personelleri bir defaya mahsus kişi başına 45 bin 200 TL banka promosyon alacak.

Buna göre Belediye personelleri ihalesi, dün 45.250 lira ile en yüksek promosyon anlaşmasını yapan muhtarlardan sonra yapılan ikinci yüksek ihale oldu.

İhalenin ardından Belediye iş sendikası adına açıklamada bulunan Memduh Öztürk anlaşmanın emekçilere hayırlı olmasını dileyerek şunları söyledi, “, Bu gün Kızıltepe Belediyesi personel A.Ş’mizin değerli emekçi arkadaşlarımızın banka promosyon ihalesi yapıldı. İhale Kapalı Zarf Açık Arttırma Usulü Yapıldı. Açık arttırma sonucunda Akbank 45.200 TL ile ihaleyi kazandı.

Bu süreçte ihale komisyonunda bulunan Şirket Yönetim Kurulu Başkan vekili Sayın Şeyhmus Bayram’a, Şirket Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Erkan yıldırım’a, Sayın İsmet Öner’e ve ihalenin şeffaf olması açisindan her birimden arkadaşlarimizin katilmasina müsaade eden Belediye Eş Başkanlarımız Sayın Zeyni İpek ile Sayın Hamdiye Bilek Turgay’a Sendikamız ve üyelerimiz adına teşekkür ediyorum. Kızıltepe Belediyesi Personel A.Ş emekçilerimize hayırlı olsun.”