Kızıltepe, Derik ve Mazıdağı ilçelerinde elektrik kesintisi uygulanacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıltepe, Derik ve Mazıdağı ilçelerinde elektrik kesintisi uygulanacak

Mardin’in Kızıltepe, Derik ve Mazıdağı ilçelerinin bazı mahallelerinde açıklanan saatler arasında elektrik kesintileri uygulanacağı açıklandı.

Mardin Valiliği, Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Mardin il Müdürlüğü tarafından yapılacak kesintiler ile ilgili yaptığı duyuruda, Dicle EDAŞ tarafından yapılacak bakım onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacak. Yaşanacak elektrik kesintisinden etkilenecek mahalleler ve tarih ile saatleri şu şekilde.

12 Haziran 2024 Çarşamba

Kızıltepe-3 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F 16 Halkalı fiderinde I .ve 2. Seviye Bakım ekiplerinin ana hat üzerinde çalışmaları olacağından personellerin can güvenliği açısından söz konusu fiderde güvenlik amaçlı 12.06.2024 Çarşamba günü 10,00-17.00 saatleri arasında elektrik kesintisinden etkilenecektir;

Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinde; Akalın, Akyazı, Akgül, Alemdar, Arıtepe, Büyüktepe, Gümüşdere, Halkalı, Karakuyu, Sandıklı, Kanatlı, Göllü ve Kilimli Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir

12 Haziran 2024 Çarşamba

Dikmen-1 Trafo Merkezi ile irtibatlı F 16 Denktaş fiderinde 12.06.2024 Çarşamba günü 09.00-17.00 saatleri arasında özel müşteriler ekiplerince yapılacak saha çalışmaları sebebiyle elektrik kesintisi olacaktır.

Bu çalışmalar doğrultusunda Derik İlçesinde; Atlı, Adak, Ahmetli, Alibey, Çağıl, Çataktepe, Denktaş, Doğancı, Kocatepe, Kuyulu, Aydınlar, Ballı, Böğrek, Çukursu, Demirli, Derinsu, Dikmen, Düztaş, Kuruçay, Pirinçli, Soğukkuyu, Söğütözü, Subaşı, Şahverdi, Üçtepe, Kanatlı, Kovalı, Kutluca, Beşbudak, Karataş ve Yazıcık Mahalleleri,

Kızıltepe İlçesinde; Alakuş, Beşik, Cantaşı, Çetinkaya, Çıplak, Körsü, Tarlabaşı, Yarımca, Arıklı, Çatalca, Kaşıklı, Odaköy, Taşlıca, Tosunlu, Yumrutaş, Kayapınar, Kaynarca, Kırkkuyu, Akdoğan, Atmaca, Büyükdere, Demirkapı, Köprübaşı, Otluk, Konuklu, Çakır, Dora, İnandı, Köprübaşı, Sarıca, Timurçiftliği, Ülker ve Yolaldı Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

 13Haziran 2024 Perşembe

Kızıltepe-3 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F2 Başak, F15 Araköy ve F 16 Halkalı fiderlerinde 3. Seviye Bakım ekiplerinin ana hat üzerinde çalışmaları olacağından personellerin can güvenliği açısından söz konusu fiderlerde güvenlik amaçlı 13.06.2024 Perşembe 09.00-18.00 saatleri arasında elektrik kesintisinden etkilenecektir;

Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinde; Akalın, Beşik, Cantaş, Çetinkaya, Çıplak, Körsu, Tarlabaşı, Yarımca, Arıklı, Çatalca, Kaşıklı, Odaköy, Akyazı, Akgül, Alemdar, Arıtepe, Büyüktepe, Gümüşdere, Halkalı, Karakuyu, Sandıklı, Kanatlı, Göllü ve Kilimli Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir

 13Haziran 2024 Perşembe

Dikmen-2 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F9 Ulaşlı ve F10 Dikmen fiderlerinde 3. Seviye Bakım ekiplerinin ana hat üzerinde çalışmaları olacağından personellerin can güvenliği açısından söz konusu fiderlerde güvenlik amaçlı 13.06.2024 Perşembe 09.00-18.00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır.

Bu çalışmalar doğrultusunda Derik İlçesinde; Derinsu, Dikmen, Doğancı, Dumanlı, Dumluca, Düztaş, Hayırlı, Ilıca, Issız, İncesu, Kanatlı, Karataş, Kayacık, Kocatepe, Koçyiğit, Konak, Konuk, Kovalı, Köseveli, Kuruçay, Kuşçu, Kutluca, Kuyulu, Ortaca, Pirinçli, Soğukkuyu, Söğütözü, Subaşı, Şahverdi, Üçtepe ve Yazıcık Mahalleleri.

Kızıltepe İlçesinde; Beşik, Büyükboğaziye, Cantaş Mahalleleri.

13Haziran 2024 Perşembe

Etifosfat Trafo Merkezi ile irtibatlı F2 Mazıdağı Köyler, F4 TRT Çınar ve F5 Tarımsal fiderlerinde özel müşteriler ekiplerince yapılacak saha çalışmaları sebebiyle 13.06.2024 Perşembe günü 09.00-17.00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır.

Bu çalışmalar doğrultusunda Mazıdağı ilçesinde; Gündoğan, Gürgöze, Karşıyaka, Kayalar,Poyraz, Tanrıyolu, Ulutaş, Yağmur, Arısu, Bahçecik, Balpınar, Dikyamaç, Engin, Kocakent, Sakızlı, Şenyuva, Gümüşyuva, Karataş ve Yücedağ Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

14Haziran 2024 Cuma

F17 Kanatlı ve F20 Derik fiderlerinde 14.06.2024 Cuma günü 09.00-17.00 saatleri arasında özel müşteriler ekiplerince yapılacak saha çalışmaları sebebiyle elektrik kesintisi olacaktır.

Bu çalışmalar doğrultusunda Derik İlçesinde; Atlı, Adak, Ahmetli, Alibey, Çağıl, Çataktepe, Denktaş, Doğancı, Kocatepe, Kuyulu, Aydınlar, Ballı, Böğrek, Çukursu, Demirli, Derinsu, Dikmen, Düztaş, Kuruçay, Pirinçli, Soğukkuyu, Söğütözü, Subaşı, Şahverdi, Üçtepe, Kanatlı, Kovalı, Kutluca, Beşbudak, Karataş ve Yazıcık Mahalleleri,

Kızıltepe İlçesinde; Alakuş, Beşik, Cantaşı, Çetinkaya, Çıplak, Körsü, , Tarlabaşı, Yarımca, Arıklı, Çatalca, Kaşıklı, Odaköy, Taşlıca, Tosunlu, Yumrutaş, Kayapınar, Kaynarca, Kırkkuyu, Akdoğan, Atmaca, Büyükdere, Demirkapı, Köprübaşı, Otluk, Konuklu, Çakır, Dora, İnandı, Köprübaşı, Sarıca, Timurçiftliği, Ülker ve Yolaldı Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.