Kösen’den Ramazan Bayram Mesajı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kösen’den Ramazan Bayram Mesajı

DEKİNSAN GRUP Yönetim Kurulu Başkanı ve MÜSİAD Cezayir başkanı, iş adamı Kenan Kösen, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Kösen, Mardinli hemşerilerinin ve tüm islam aleminin bayramını kutladığı mesajında şunları söyledi;

Bayramlar; birlik, beraberlik, kardeşlik ve paylaşmaktır. Her türlü dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, dostluk ve hoşgörü duygularının güçlendiği, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı müstesna günlerdir. Bu özel günlerde, inancımızın ve kültürümüzün gerektirdiği gibi davranmak, gönüllerimizi birbirine daha da yakınlaştıracaktır. Milletçe birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin verildiği bayram günlerinin kadim şehrimiz Mardin’deki barış, huzur, mutluluk ve bereketi pekiştirmesini, hemşerilerimizin arasındaki gönül bağını daha da güçlendirmesine vesile olmasını diliyorum.

Bu vesileyle; Mardinli hemşerilerimin nezdinde tüm İslam aleminin, mübarek Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyor, saygılarımı sunuyorum.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir