Kızıltepe’de genç kadın intihar etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıltepe’de genç kadın intihar etti

Mardin’in Kızıltepe İlçesinde bir çocuk annesi kendini asarak yaşamına son verdi.

Edinilen bilgilere göre Kızıltepe İlçesi Atatürk mahallesinde oturan bir çocuk annesi 24 yaşındaki D.Ö. gece yarısı evde kendini asarak intihar etti. İntihar eden D.Ö. olay yerinde yaşamını yitirirken cenazenin Diyarbakır’da yapılan otopsinin ardından Kızıltepe’de defnedildiği öğrenildi.

Olay yerinde yapılan incelemede bulunan ilaç kutularından D.Ö.’nün intihar etmeden önce ilaç içtiği de tahmin ediliyor. Olaya ilişkin savcılık tarafından inceleme başlatılırken D.Ö.’nün eşinin Kızıltepe emniyetine ifade için gittiği ancak hala bırakılmadığı öğrenildi.

Öte yandan mahalle sakinlerinden alınan bilgilere göre D.Ö.’nün eşinin ailesi ile beraber kaldığı ve kendisinin devamlı şiddet gördüğü belirtilirken D.Ö.’nün gördüğü şiddetten dolayı kısa bir süre önce darılarak babasının evine gittiği ifade edildi. Ancak D.Ö.’nün baba evinde bir süre kalmasından sonra tekrar eşinin yanına gittiği ve şiddet görmeye devam ettiği kaydedilirken D.Ö.’nün intihar nedeninin gördüğü bu şiddetlerden olduğu ileri sürüldü.