Marden Clinic’te hedef Mardin’i sağlık turizminin merkezi yapmak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Marden Clinic’te hedef Mardin’i sağlık turizminin merkezi yapmak

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde hizmet veren Mardin Clinic Saç Ekim Merkezinin hedefi verdikleri hizmet ile alanlarında Mardin’in ve bölgenin merkezi olup sağlık turizmine katkı sunmak.

İlçede görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları ile bir araya gelen Mardin Clinic Saç Ekim Merkezi, çalışmaları ve hedefleriyle ilgili bilgi paylaştılar. Toplantıda konuşan Dr. Alican Koçhan, 6 yıllık bir tecrübeye ve son teknolojik cihazlara sahip olduklarını söyledi.

Türkçe, Kürtçe ve iyi seviyede İngilizce bildiğini aktaran Dr. Koçhan, 6 yıllık süreç içinde 1000’e yakın hastayı tedavi ederek memnuniyetlerini kazandıklarını belirterek, hastalarına yeterince zaman ayırmak amacıyla günde ortalama 2-3 hastaya seans uyguladıklarını söyledi.

Dr. Koçhan, konuşmasında: “Teknoloji olarak dünyada kabul görülen tüm teknolojileri kliniğimizde kullanıyoruz. Örneğin: daha sağlıklı randıman almak için Türkiye de sayılı sayıda kullanılan Greft soğutma cihazını kullanıyor ve korumalı ekim yöntemi yapıyoruz. Türkiye’nin birçok ilinden, yurt dışından ise Irak’tan Almanya’dan Fas’tan İsviçre’den İsveç’ten Finlandiya‘dan ve başka birçok Avrupa ülkesinden hastalarımız kliniğimize gelmektedir.

Dışardan gelen hastalarımız için konaklama olarak danışanlarımıza havalimanından alıp otellerine cliniğe ve tekrar havalimanına VİP araçlarla transferlerini gerçekleştiriyoruz. Amacımız, Kadim kent Mardin’i Türkiye ve hatta dünyada saç ekim ve sağlık turizmi konusunda önemli bir noktaya getirmek istiyoruz.”

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir