Mardin’de çocuk nüroloji uzmanı Özgün göreve başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mardin’de çocuk nüroloji uzmanı Özgün göreve başladı

Mardin Artuklu Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Nöroloji kadrosuna atanan Doç. Dr. Nezir Özgün görevine başladı.

Mardin Artuklu Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Nöroloji kadrosuna atanan Doç. Dr. Nezir Özgün ileilgili yapılan bilgilendirme şu açıklamara yer verildi;

Yıllardır diğer Güneydoğu Anadolu illerinde olduğu gibi Mardin’de de Çocuk Nöroloji uzmanına muayene olmak çok büyük sorundu. Çocuk Nöroloji uzmanına ihtiyaç duyan çocuk hastalar yüzlerce kilometre ötedeki şehirlere gitmek zorunda kalıyordu.

Gittikleri şehirde de muayene sırası bulmak için günlerce beklemek zorunda kalıyorlardı. Yaklaşık 5 ay önce mecburi hizmet kurası ile Mardin’e bir Çocuk Nöroloji uzmanının atanmasından sonra, kurulmakta olan Mardin Artuklu Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Nöroloji kadrosuna atanan Doç. Dr. Nezir Özgün ilimizdeki görevine başladı.

Tıp Fakültesinin kendi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yapım ve kurulma aşamasında olduğu için,  Doç. Dr. Nezir Özgün Tıp Fakültesinin afiliasyon anlaşması yaptığı Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Çocuk Nöroloji hastalarına bakacaktır.”

Edinilen bilgiye göre, Dr. Nezir Özgün Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri hastanede hasta bakarken, diğer günlerde öğrenci dersleri ve diğer akademik işlerini yürütecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Kırıcı aşağılayıcı bir tavra sahip
    Tedavisinden memnun olanlar varmış bizde gittik ama tavrını hiç beğenmedim
    Başka yere gitme imkanınız varsa Nezir beyi önermiyorum

  2. İnsanın konuşmasına sürekli müdahale eden,son derece kızgın bir kişiliğe sahip biri, ayrıca tedavi etmekten çok kalp kırmayı kendine iş edinmiş biri, zerre beğenmedim.