Masum Bey Kahve ve Şekerlemeden tüketicilere teşekkür

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Masum Bey Kahve ve Şekerlemeden tüketicilere teşekkür

Milk’n Caramel’in şekerleme firmasının Doğu ve Güneydoğu Bölge Distribütörü Masum Bey Kahve ve Şekerleme sahibi Masum Deniz, Ramazan Bayramında şekerlerini tercih eden tüketicilere teşekkür ederek bu vesilesiyle vatandaşın bayramını kutladı.

Faaliyete başladığından bu yana ürün yelpazesini genişleterek sektörde iddialı duruma gelen ve her bayramda tüketicinin tercih ettiği şeker olmaya devam eden Milk’n Caramel’in şekerleme firmasının Doğu ve Güneydoğu Bölge Distribütörü Masum Bey Kahve ve Şekerleme sahibi Masum Deniz Ramazan Bayramı nedeniyle yaptığı kutlama mesajında,

“Ailemiz, dost, ve komşularımızla bayramlaşmada ağız tadını da hesaba katarak en güzel şeker çeşitlerimizi hazırlayıp vatandaşın beğenisine sunduk. Çok şükür halkımız her bayramda olduğu gibi bu bayramda da Milk’n Caramel’in Schoko Trio, So nice X-6 başta olmak üzere 10’a yakın şeker çeşitlerimiz yine rağbet görüp beğenildi.

Bizleri tercih eden Mardinli hemşerilerimiz başta olmak üzere her vatandaşımızın ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz.