Mazlum Acar Auto Car Wash’dan Muhteşem Açılış

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mazlum Acar Auto Car Wash’dan Muhteşem Açılış

Mardin Kızıltepe ilçesinde Mova Parkta açılan Mazlum Acar Auto Car Wash ile oto-alım satım ve Kurutma, pasta cila, kuaför ile yıkama alanında yeni bir sayfa açıldı.

Dava adamı Acarlar otomotiv yönetim kurulu başkanı Yusuf Acar’ın oğlu mazlum Acar’dan muhteşem açılış. 30 yılı aşkındır zamandır baba mesleği olan oto galericilik mesleğine modern bir bakış açısı kazandıran Mazlum Acar, Mova Parkta açtığı Mazlum Acar Auto Car Wash ile lüks araç piyasasına renk kattı.

 Mardin Mova Park AVM’nin otopark girişinde bulunan alanda hizmete giren Mazlum Acar Auto Car Wash’un açılışına çok sayıda siyasetçi, STK temsilcileri, işadamları ve davetliler katıldı.

İlçe müftüsü Masum Taşçı’nın okuduğu duanın ardından Ak parti ilçe başkanı Bülent Şahin, Ak parti Artuklu ilçe başkanı Serdal Bağış, MHP İl başkanı Ferhan Bozkuş, Kızıltepe ilçe başkanı Mehmet Şirin Tezdönen, Osmanlı turan ocakları Diyarbakır il başkanı Ferdi Tekin ve Mova Park AVM Genel Müdürü Nazlı Özdemir tarafından kurdele kesimi ile açılışı yapılan işyerindeki lüks otomobiller kısa sürede sahiplerini buldu.

Baba mesleğine modernlik kazandıran Acar, yıllardır babası ile bu meslek içinde yetiştiğini belirterek bölgede kazandıkları güven ile oto-alım satım ve bakımında yeni bir sayfa açarak müşterilerine daha güzel bir ortamda hizmet vereceklerini ve müşterilerinin gönül rahatlığı içinde araçlarını bırakabilecekleri ve araç satın alabilecekleri bir adres olacaklarını söyledi.

Acar ayrıca açılışa katılan tüm katılımcılara, çelenk ve çiçek gönderen ile açılışa katılamayıp telefon açan dostlarına teşekkür etti.