Öğrenciler ders başı yaptı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıltepe’de Öğrenciler ders başı yaptı

2022-2023 eğitim öğretim döneminin başlamasıyla birlikte Kızıltepe ilçesinde öğrenciler okula başlayıp ilk derslerini görmeye başladılar.

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan vekili Fatih Cıdıroğlu, Yeni Eğitim- Öğretim yılında İpekyolu ilkokulunda öğrencilerle bir araya geldi.

2022-2023 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle ilçe merkezinde bulunan İpekyolu ilkokulunda yeni eğitim yılı nedeniyle tören düzenlendi. Törene katılan ilçe Kaymakamı/Belediye Başkan vekili Fatih Cıdıroğlu öğrenciler ile bir araya gelerek kendilerine kalem hediye ederek başarılar diledi. Kaymakam Cıdıroğlu’na İlçe milli eğitim müdürü Ahmet Bilen’in de eşlik etti.

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu’ndan 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönemi nedeniyle yayınladığı mesajda şunları söyledi;

Sevgili Öğrencilerimiz, Değerli Öğretmenlerimiz ve Saygıdeğer Velilerimiz; 3 aylık bir tatilin ardından 2022-2023 eğitim öğretim yılının başlamasının mutluluğu içerisindeyiz.

Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitim öğretim sürecinden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamak velilerimizin, yöneticilerimizin, milli eğitim camiamızın ve bizlerin görevidir. Bu bilinçle çocuklarımızın ve gençlerimizin daha iyi ortamlarda ve şartlarda eğitim almalarını sağlamak için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Çocuklarımıza ve gençlerimize en iyi yatırımı yapan milli eğitim camiamız için imkanlarımızı sonuna kadar kullanacağız.

Ümit ediyorum ki bu yıl çok daha verimli olacaktır.

Bu duygularla 2022-2023 eğitim öğretim yılının tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diler; sağlıklı ve başarılı bir dönem geçirilmesini temenni ederim.