Sağlıkçılar, mesai arkadaşları Semire Aktürk’ü andı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sağlıkçılar, mesai arkadaşları Semire Aktürk’ü andı

Mardin Sağlık Sen Başkanı Abdullah Saruhan, Kızıltepe Devlet Hastanesi’nde çalışan ve geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Semire Aktürk için hastanede bir program düzenledi.

Kızıltepe Devlet Hastanesi’nde hastane çalışanlarıyla birlikte bir açıklama yapan Saruhan, “Bir karıncayı incitmek istemeyen Hastanemizde tüm arkadaşları tarafından sevilen sayılan laboratuvar teknikeri, aynı zamanda Hastanemizde Sağlık teknikeri olarak çalışan Vejdin Aktürk’ün eşi Semire Aktürk çocuklarını kurtarmak isterken yüksekten düşerek bir evladıyla beraber Hayatını kaybetmenin acısını hep birlikte yaşıyoruz Kendisine Allah’tan rahmet diliyoruz yoğun bakımda olan kızına Allah’tan şifalar diliyoruz başta kederli ailesi olmak üzere tüm Sağlık camiamızın başı sağolsun Tekrar Rabbimizden rahmet niyaz diliyorum mekanları cennet olsun.” ifadelerine yer verdi.

Saruhan ve Hastane çalışanları hayatını kaybeden Semire Aktürk’ün çalıştığı birimin önüne gül bırakarak mesai arkadaşlarını andılar.

KALKAN: KENDİSİNE ALLAH’TAN RAHMET; AİLESİNE VE TÜM SEVENLERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ

Kızıltepe Devlet hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Serdar Kalkan’da yayınladığı başsağlığı mesajında, “Hastanemizde Laboratuvar Teknisyeni olarak görev yapan mesai arkadaşımız Semire AKTÜRK geçirdiği talihsiz bir kaza sonucu hastaneye kaldırılmış ve yoğun uğraşlara rağmen hayatını kaybetmiştir. Kendisine Allah’tan rahmet; ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.” ifadelerine yer verdi.