Ticaret Borsasında Şahin tekrar başkan seçildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıltepe Ticaret Borsasında Mehmet Şahin tekrar başkan seçildi

Kızıltepe Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Şahin yapılan seçimde tekrar başkan seçilerek güven tazeledi.

Seçim sonrası bir açıklama yapan Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin, “Kızıltepe  Ticaret Borsası Meclis üyesi arkadaşlarımızla kaldığımız yerden Mardin ve Kızıltepe İlçemize  hizmet etmeye devam edeceğini belirterek herkese desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Şahin açıklamasının devamında şunları kaydetti: “Kızıltepe Ticaret Borsamız için  gerçekleştirdiğimiz seçimde Borsa Meclis ekibimizle birlikte Bir kez daha aynı onuru yaşıyoruz önümüzdeki süreçte ülkemiz, Mardin şehrimiz ve ekonomimize katkı vermek için canla başla çalışmaya gayret edeceğini söyleyen Başkan Şahin, Demokratik ortamda gerçekleşen seçim sonrasında üyelerimizin teveccühü ile bu göreve tekrar layık görüldük. Yeni dönemde üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda var gücümüzle çalışmaya, bölgemizde tarım ve tarıma dayalı sanayi sektörlerinin gelişimine, istihdamın artmasına katkıda bulunmaya devam edeceğimizi belirtmek isterim.” Açıklamasında bulundu.

Başkan Şahin, “Borsa Seçimimizde bizlerden dualarını, desteklerini esirgemeyen, tüm Sivil Toplum Örgütü Başkanlarımıza, Mardin Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Camiasına ve Saygıdeğer iş İnsanlarımıza ve katılım sağlayarak bizlere teveccüh gösteren, ilgi ve yüksek katılım bizleri son derece memnun ederken  oy kullanmaya gelen tüm üyelerimize, hemşehrilerimize Borsa Meclisim adına canı gönülden teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum. Allah hepinizden razı olsun.”dedi.