Yazar Ece Ergönenç Gençlerle Buluşacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yazar Ece Ergönenç, Gençlik Merkezi’nde Gençlerle Buluşacak

 

Mardin Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına bağlı Gençlik Merkezi’nde yazar Ece Ergönenç, gençlerle bir araya gelecek.

 

28.02.2022 Pazartesi günü saat 13.00’te “Z Kuşağı ve Metaverse?” konulu söyleşiyle Gençlik Merkezi toplantı salonunda okurlarıyla bir araya gelecek olan Ece Ergönenç, katılımcıları ve gençleri güzel bir söyleşi bekliyor. Programın ardından gençler ile katılımcılara, yazarın kitaplarından hediye edilecek.

 

Ece Ergönenç Kimdir?

1982 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimimi İzmir Türk Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Mütercim Tercümanlık’a devam etti. Sorbonne Üniversitesi’nde Ekonomi&Psikoloji’ye devam etti. İstanbul’da kısa süre dergi editörlüğü yaptıktan sonra yolu bu sefer İran’a düştü. İran’da yaşadığı sekiz sene boyunca farklı ezoterik sistemlere ve ruhsal konulara eğildi. İyi derecede Fransızca ve İngilizce, orta derecede Farsça bilmektedir.

2000 yılından beri çeşitli kurslara ve eğitimlere katılarak bilinçaltı ve ruhsal gelişim üzerine çalıştı. 2014 yılında Türkiye’ye dönerek çalışmalarına devam etti.

Çeşitli seminerler ve eğitimler vererek hem eğitimlerine hem de çalışmalarına devam etmektedir.

İki oğluyla birlikte İzmir’de yaşamaktadır.

Kitapları

•İçimdeki