Ak Parti il başkanı Alma ve Başkan adayları Erin ile Belek oylarını seçim bölgelerinde kullandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti il başkanı Alma ve Başkan adayları Erin ile Belek oylarını seçim bölgelerinde kullandı

Bu sabah saat 07.00 ‘de başlayan ve saat 16.00’da sona erecek Mahalli idareler genel seçimleri için seçmen sandık başına oyunu  kullanmaya devam ederken, AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin Artuklu ilçesinde, AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma Midyat ilçesinde ve AK Parti Mazıdağı Belediye Başkan Adayı İlhameddin Belek Mazıdağı ilçesinde sandık başına giderek oylarını kullandılar.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma oyunu Midyat İlçesi’nde kullandı

31 Mart yerel seçimleri için Midyat İlçesi’ne bağlı Bahçelievler Mahallesi Telkari Mesleki ve Anadolu Meslek Lisesi’nde 1070 nolu sandıkta oyunu kullandı.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, 5 yıl boyunca yerelde Mardin’e hizmet edecek kadroları belirleyecek bu önemli seçimlerin ülkemizin bekası ve çocuklarımızın yarınları için hayırlı olması temennisinde bulundu.

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin Artuklu İlçesinde oyunu kullandı

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için oyunu eşi ve çocuklarıyla birlikte, Artuklu İlçesi Şakir Nuhoğlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde kullandı.

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, “Ülkemizin ve Mardin’in kaderini belirleyecek ve şehrimize yön verecek son derece önemli bir seçimin içerisinde yer almaktayız. 31 Mart, yalnızca bir seçim günü değil, aynı zamanda Mardin’imizin geleceğine sahip çıkma birlik ve beraberlik içinde daha güçlü bir şehir inşa etme iradesinin tecelli edeceği gündür. Bu önemli günde, Mardin için, geleceğimiz için tercihimizi yaparak şehrimizin geleceğine sahip çıkmalıyız. Sabahın ilk saatlerinden başlayarak şu ana kadar sorunsuz bir şekilde geçen oy kullanma sürecinin aynı şekilde son dakikasına kadar da sıkıntısız geçmesini temenni ediyorum.”

“Bu süre zarfında emek harcayan sandık görevlisi tüm arkadaşlarımıza, Mardin Valimiz başta olmak üzere tüm mülki idarecilerimize, güvenlik güçlerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Tüm farklılıklarımızın birer zenginlik olduğuna samimiyetle inanan biri olarak, seçimlerin sonucunda kazanan kim olursa olsun tebrik ediyorum. Bu duygularla 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ülkemize ve Mardin’imize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

AK Parti Mazıdağı Belediye Başkan Adayı İlhameddin Belek oyunu Mazıdağı İlçesi’nde kullandı

31 Mart yerel seçimleri için Mazıdağı İlçesi’ne bağlı Kayalar Mahallesi Gazi Ortaokulu’nda oyunu kullandı.

 AK Parti Mazıdağı Belediye Başkan Adayı İlhameddin Belek, “Mazıdağı için hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için oyumuzu kullandık. Ülkemiz ve Mazıdağı ilçemiz için büyük önem taşıyan 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” Dedi.