Ak Parti Mardin Heyeti İlçelere Çıkarma Yaptı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti Mardin Heyeti İlçelere Çıkarma Yaptı

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, Mardin Milletvekili Muhammed Adak ve il yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyetle çeşitli program ve ziyaretler çerçevesinde ilçeleri ziyaret ettiler.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, Mardin Milletvekili Muhammed Adak ve il yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyetle Nusaybin, Ömerli, Midyat, Dargeçit, Yeşilli, Savur ve Artuklu ilçelerini ziyaret ederek programlar gerçekleştirdiler.

AK Parti İlçe Başkanlıklarına gelen misafirleri kabul eden heyet daha sonra belediye başkanları ve muhtarlarla bir araya geldi.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamalarda, “ Milletvekilimiz Sayın Muhammed Adak ve teşkilatımızla birlikte ilçelerimizin genel durumunu yerinde görmek ve vatandaşlarımızla hemhal olmak amacıyla çeşitli ziyaretler gerçekleştirdik. Bizler her dönem ziyaretlerimizi gerçekleştirerek vatandaşlarımızın yanında olmaya gayret gösteriyoruz. İlçelerimizin yapımı devam eden projelerinin hızlanması ve yeni kazanımların ortaya çıkması için elimizden gelen tüm çabaları sarfediyoruz. İnşallah milletvekillerimizle birlikte Mardin ve tüm ilçelerimizin daha da kalkınması adına durmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Ziyaretleri boyunca vatandaşların kendilerine olan ilgisinden memnun olduklarını dile getiren Mardin Milletvekili Muhammed Adak, “ İlçelerimize yaptığımız ziyaretler boyunca yaptığımız görüşmelerde gelen temenni ve talebi can kulağıyla dinleyerek çözüm noktasında çözme gayreti içerisinde olacağımızı ilettik. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımıza ve bizlere verilen bu teveccühü karşılıksız bırakmaksızın elimizden gelen her gayreti göstereceğiz. Tüm ilçelerimizin huzur ve refahı için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olacağız. Önümüzde önemli bir seçimle karşı karşıya olacağız. İnşallah geçmişte olduğu gibi bu seçimde de halkımızın ezici hizmet kervanına devam diyeceğiz.”