AK Parti Mardin milletvekilleri mazbatalarını aldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Mardin milletvekilleri mazbatalarını aldı

AK Partiden Mardin milletvekili seçilen Faruk Kılıç ile Muhammed Adak, mazbatalarını aldı.

14 Mayıs tarihinde gerçekleştirilen 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde AK Parti’den Mardin milletvekili seçilen Faruk Kılıç ve Muhammed Adak düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.

Mardin adliyesine, Ak parti Mardin il Başkanı Vahap Alma ve kalabalık bir grupla gelen AK Parti Mardin milletvekilleri Faruk Kılıç ile Muhammed Adak, mazbatalarını İl Seçim Kurulu Başkanı Mehmet Deniz Malkoç’un elinden aldılar.

Milletvekili Kılıç ve Adak, mazbatalarını aldıktan sonra gazetecilere, kendisine destek olan herkese teşekkür ettiklerini söylediler.

Milletvekili Kılıç, “28. Dönem AK Part i Mardin Milletvekilleri olarak mazbata törenimizi gerçekleştirdik. Rabbim, milletimizin şahsımıza tevdi ettiği görevi layıkıyla yerine getirmemizi nasip eylesin. Mardinimize ve Ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Mardinimizin gelişmesi ve yaşanabilir bir şehir haline gelmesi için hep beraber gayretlerimizi sürdüreceğiz. Bütün teşkilatlarımıza, il ve ilçe başkanlarımıza, gençlik ve kadın kolları başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza, muhtarlarımıza, STK temsilcilerine, milletvekillerimize ve her daim yanımızda olan halkımıza çok teşekkür ediyoruz. Önümüzde Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri var. İnşallah çok daha güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ı seçerek sizleri de mecliste en güzel şekilde temsil edeceğiz. 28 Mayıs seçimleri için çalışmalarımıza devam ediyoruz, sahada olmaya devam edeceğiz ve 28 Mayıs akşamında Mardin’den Sayın Cumhurbaşkanımıza çok güçlü bir ses vereceğiz.” dedi.