Akşener Kızıltepe’de esnaf ziyaretinde bulundu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener Mardin’de ziyaretlerde bulundu

 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mardin’in Midyat, Ömerli, Artuklu ve Kızıltepe ilçelerinde ziyaretler gerçekleştirdi.

 

Temaslarda bulunmak üzere kente gelen Akşener, İYİ Parti Mardin İl Başkanı Süleyman Akar ve partililerle ilk olarak Midyat’ta ziyaret ettiği esnafın taleplerini dinledi.

 

Midyat Giyimciler ve Kuyumcular Çarşısı’ndaki esnafı dolaşarak sıkıntı ve taleplerini dinleyen Akşener, sıkıntıları TBMM’deki grup toplantısında dile getireceklerini ve iktidarın dikkatini bu noktaya çekmeyi hedeflediklerini söyledi.

 

Daha sonra Ömerli ilçesine geçen Akşener, burada vatandaşlarla fotoğraf çektirdi. Akşener, daha sonra Artuklu ve Kızıltepe ilçelerine geçerek burada da esnaf ziyaretlerini sürdürdü.

 

Bir yıldır ülke genelindeki ziyaretlerinde iktidarı yermeyip partisini övmediğini belirten Akşener, sadece esnafı dinlediğini ve esnaftan da çok şeyler öğrendiğini söyledi.

 

Akşener, esnaf ziyaretinin ardından dinlemek için kaldığı otele geçti. Akşener’in kentten gece ayrılacağı belirtildi. (İLKHA)