Babacan STK ve Basın ile Bir Araya Geldi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Babacan STK ve Basın ile Bir Araya Geldi

 

DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan partisinin Mardin kongresine katılmak üzere geldiği Mardin’de STK ve Basın mensupları ile Kahvaltı proğramında bir arya geldi.

 

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan,  partisinin Mardin İl Başkanlığı 1’inci Olağan Kongresi’ne katılmak üzere geldiği kentteki bir restoranda sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile basın mensupları ile bir araya gelerek kendileri ile tanışıp sohbet ederek fikir alış verişinde bulundu.

 

DEVA Parti il başkanlığı tarafından organize edilen toplantıya çok sayıda STK temsilcisiyle birlikte basın mensupları ve davetliler katıldı. Babacan’a Genel başkan yardımcıları ve kurucu üyeleri ile DEVA Partisi Mardin İl başkanı Mesut Aydoğan ile il-ilçe yöneticileri de eşlik ettiği ve yaklaşık 1,5 saat süren programda STK temsilcilerine parti politikalarını aktardı. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, güçlendirilmiş parlamenter sistemini savunduklarını belirtti.

 

Kahvaltı proğramının ardından Artuklu ve ardından da Kızıltepe ilçesinde Esnaf ziyaretinde bulunan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan daha sonra kongrenin yapılacağı MOVA salonuna geçti.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir