Başkan Cevheroğlu: “Kızıltepemize bir hizmeti yok”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti ilçe başkanı Cevheroğlu: “Kızıltepemize bir hizmeti yok.”

 

İYİ Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Cevheroğlu: “Kızıltepe bir köye benziyor, kışın çamur, yazın toz içerisinde”

 

İYİ Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Fahrettin Cevheroğlu, Kızıltepe’ye hizmet yapılmadığını söyledi. Cevheroğlu, “Kızıltepe büyük bir köy gibidir, ilçeye benzemiyor. Kışın çamur, yazın toz içerisinde.” dedi.

 

İYİ Partili Fahrettin Cevheroğlu, basın mensuplarıyla yaptığı toplantıda 12 Eylül’de ilçe kongresi gerçekleştireceklerini belirtti. Cevheroğlu, “Genel başkanımız il ve ilçeleri gezip milletin derdini diniliyor. Biz de böyle halkımızı, gezeceğiz, esnaf, köy ve mahallelerde ziyaret yapacağız. Mart 2021 tarihinde Kızıltepe ilçe başkanı olarak atamam yapıldı. 12 Eylül’de Muhtarlar konferans salonunda kongremiz olacak. İnşallah kongreden sonra ekibimle sahaya çıkacağız muhalefet yapacağız. Basının sesimizi duyurmasını istiyoruz.” diye konuştu.

 

Kızıltepe’nin sorunlarına da değinen iyi parti ilçe başkanı Cevheroğlu şunları söyledi: “Kızıltepe nüfusumuz 42  ilden daha büyük ama hiç hizmet görmemiş. Kızıltepe’de özellikle çukurlar yüzünden  araçlarımızın bakım masrafının altından çıkamıyoruz.

 

DEDAŞ’a gelince esnaf olsun, çiftçi olsun çok zor durumdayız.  Genel başkanımız Mardin ziyaretinde  çok büyük bir terör gördüm demişti. Millet bizi tercih ederse ilk işimiz DEDAŞ’ı kamulaştıracağız. GAP suyunu Kızıltepe’ye getirmek için çalışacağız. AK Parti getirmek isterse bir yılda getirir. GAP suyu maalesef halen Kızıltepe’ye ulaşmamış. İnşallah iktidarımızda getireceğiz.

 

Kızıltepe’nin çevreyolu hattı dün fotoğraf paylaştım evim yakın olduğu için haftada 2-3 kaza görüyorum ve ölü görüyorum. Bu bizim sözümüzdür Kızıltepe’nin çevreyolu Kızıltepe’ye kısmet olacak. Kızıltepe’nin çok eksikleri vardır. 19 yıldır  AK Parti bu devleti yönetiyor. Kızıltepemize bir hizmeti yok. Kızıltepe’den çıkın Urfa’da ve sonrasında hizmet farkını göreceksiniz. Kızıltepe büyük bir köy gibidir, ilçeye benzemiyor. Kızıltepe bir köye  benziyor, kışın çamur, yazın toz içerisinde.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir