Düğün hazırlığı yapan Ebru kansere yenik düştü

Düğün hazırlığı yapan Ebru kansere yenik düştü
Düğün hazırlığı yapan Ebru kansere yenik düştü
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düğün hazırlığı yapan Ebru kansere yenik düştü

 

Mardin Kızıltepe ilçesinde düğün hazırlıkları yapan Ebru adındaki genç kız beyin kanserine yenik düştü.

 

Kızıltepe ilçesi Tepebaşı mahallesinde ikamet eden Bahadur ailesinin beyin kanseri tedavisi gören dünyalar güzeli 22 yaşındaki kızları Ebru Bahadur yaklaşık 1 yıldır gördüğü beyin kanseri tedavisini yendiğini düşündüğü bir dönemde yeniden nükseden hastalığa yenik düşerek hayata gözlerini yumdu.

 

Geçtiğimiz yıl yaşadığı rahatsızlık üzerine yapılan tetkiklerde beyin kanseri teşhisi konan ve Ankara’da geçirdiği ameliyat ve gördüğü tedavinin ardından sağlığına kavuşan Ebru, hayata yeni bir başlangıç yapmak üzere 2 ay önce Murat Alp ile nişanlanarak evliliğe ilk adımı atmıştı.

Güzellik merkezinde çalışan ve çevresi tarafından çok sevilen hayat dolu bir genç kız olan Ebru Bahadır birkaç ay sonra düğün yapma hazırlıklarına başlamıştı. Düğün ve evlilik planları yapan ve hayalini kuran Ebru eşiyle Konya iline yerleşme planları yapıyordu.

İKİ DEFA AMELİYAT GEÇİRDİ

Dördü kız 7 çocuklu ailenin 4. Çocuğu, kızların en küçüğü olan Ebru Bahadur, kanseri yendiğini düşündüğü bir anda hastalığı yeniden nüksedince Ankara’da ikinci kez ameliyata alındı. Ameliyatın ardından taburcu edilen ve evine ailesinin arasına dönen Ebru Bahadur Kurban bayramının ilk günü yeniden fenalaşınca Kızıltepe’de kaldırıldığı özel hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Yaşam destek cihazlarına bağlı olarak yaşama tutunma mücadelesini ancak 2 hafta sürdürebilen Ebru Bahadur 22 yaşında hayata veda etti.

EVLİLİK HAZIRLIĞI YAPIYORDU

Murat Alp ile 2 ay önce nişanlanarak evlilik hayalleri kuran Ebru’nun  ani vefatı ailesini, yakınlarını ve sevenlerini yasa boğdu. Gözyaşları arasında toprağa verilen Ebru Bahadur için Kızıltepe’de taziye kuruldu.

 

Kızıltepe Ekspres Haber sitesi ailesi olarak; merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.