Hububat emekçileri işçi bayramında unutulmadı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hububat emekçileri işçi bayramında unutulmadı

Kızıltepe Hububat Ticaret Merkezi Başkanı Mehmet Şerif Öter, İşçi Bayramı dolayısıyla Hububat Merkezinde çalışan emekçilerin günlerini hediye vererek kutladı.

Kızıltepe Hububat Ticaret Merkezi Başkanı Mehmet Şerif Öter,1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla Hububat Merkezinde çalışan işçilere hediye vererek günlerini kutladı. Öter, odasında misafir ettiği  işçilere çay ikram ederek, birer Gömlek/Tişört Hediye ederek günlerini kutladı.

Kızıltepe Hububat Merkezi Başkanı Mehmet Şerif Öter Hububat Merkezi çalışanlarına hitaben yaptığı konuşmasında şunları söyledi; ‘’Bugün 1 Mayıs İşçi ve Emek Bayramı’dır. İşçilerin dayanışma bayramıdır. Ben de içimden gelerek düşündüm ve gerçek te böyledir. İşçilerimiz, Emekçilerimiz bizim başımızın tacıdır. Ben de düşündüm 23 Nisan Çocuk Bayramında, İdarecilerimiz, Devlet adamlarımız, Siyasetçilerimiz, Temsilen makam koltuklarını çocuklara veriyorlar ya, Ben de düşündüm biz burada oturduğumuz tüm koltuklar, Bütün dünyadaki tüm Patronlar, Ben dahil olmak üzere, bu koltuklardan, bindiğimiz bu arabalardan, yediğimiz her ekmek lokmasında işçilerimizin alın teri vardır. Ben de Hububat Merkezi çalışanlarını davet ederek, Makamımızda, biraz da onların sorunlarını dinleyelim, çay içelim, Hanı çam sakızı, çoban armağanı derler ya, kendilerine birer Tişört, Gömlek aldım takdim ettim. ‘Diyerek tüm Hububat Merkezi çalışanlarının 1 Mayıs Emek ve İşçi Bayramlarını kutladı.

Kızıltepe Hububat Merkezi Başkanı Mehmet Öter konuyla ilgili yaptığı açıklamada da şunları söyledi; ‘İşçilerimizin emekleri büyüktür. Toplumun her kesiminde üreten ve hizmet sunan işçilerimizin emeklerinin karşılığını alabilmek, haklarını savunmak amacı ile kutladıkları 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutluyor, emekçilerimizin daha iyi yaşam koşullarına ulaşmalarını diliyorum, bu büyük dünyayı inşa eden tüm emekçilerin ve işçilerin, 1 Mayıs İşçi Bayramını kutluyorum” dedi.