Kahraman’dan teşekkür mesajı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahraman’dan teşekkür mesajı

Propaganda döneminde sona ermesine saatler kala, bu süreçte kendisine destek verenlere teşekkür eden Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, vereceği her kararda halka danışacağını açıkladı.

Mardin’de yürütülen seçim kampanyaları arasında gerçekleştirdiği miting ve yürüyüşler ile dikkatleri üzerine çeken Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, mahalle ve köy ziyaretlerinin yanı sıra ilçe ziyaretlerine de devam ediyor. Bağımsız Milletvekili Adayı Kahraman seçim yasaklarının uygulanacağı saate kadar çalışmalarını sürdürecek.

Kahraman, seçim çalışmalarına devam ederken sosyal medya hesabı üzerinden “SON ADIM” başlığıyla videolu mesaj yayımladı.

Kahraman, mesajında, “Seçim süresince; gerek seçim koordinasyon merkezlerimizi ziyaret ederek, gerek açılışlarımızı katılımlarıyla şereflendirerek, her zaman varlığıyla bana bu zorlu süreçte güç veren, güven veren Mardin halkına teşekkürü borç bilirim. Varlığınız her zaman bana güven verdi. Bana verdiğiniz bu güven benim için çok önemli. Bu özverininiz kıymetinizi ve desteğinizi asla unutmayacağım! Beni sahiplendiğiniz için size minnettarım. Mehmet Vejdi kardeşinizden, abinizden, amcanızdan size bir söz, her zaman yanınızda olacağım, her zaman sizlere güven vermek için, sorunlarınızı çözmek için sizin için ve çocuklarınızın geleceği için gece gündüz demeden var gücümle çalışacağım. Vereceğim her kararda Halkıma danışacağım ve Mardin halkının kararıyla adımlar atacağım. Hak’ın ve Halk’ın üstünde hiçbir güç  yoktur!” ifadeleri kullandı.