Kalkan ve Öncel çiftinin düğünü siyasetçileri bir araya getirdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kalkan ve Öncel çiftinin düğünü siyasetçileri bir araya getirdi

İzmir Çiğli Belediye meclis üyesi Mustafa Kalkan ve Seher Öncel çiftinin düğünü, CHP Milletvekillerinin ve siyasetçileri Kızıltepe’de bir araya getirdi.

Mardin Kızıltepe ilçesinde yapılan Çiğli Belediye meclis üyesi Kızıltepeli damat Mustafa Kalkan ile Tuncelilli gelin Seher Öncel çiftinin düğünü, Cumhuriyet Halk partisi siyasi kadroları ve çok sayıda milletvekili ile Mardinli siyasetçileri bir araya getirdiği düğüne bir çok kesimde yoğun katılım oldu.

Uzun yıllar CHP Gençlik kolları genel başkan yardımcısı olarak görev yapan ve şu anda Çiğli Belediye meclis üyesi olarak görevinde bulunan Mustafa Kalkan ile Seher Öncel’in düğün töreni çok sayıda siyasetçi ve davetlileri bir araya getirdi. Düğüne görevden alınan Mardin Büyükşehir belediye başkanı Ahmet Türk, CHP Bursa milletvekili Orhan Sarıbal, CHP Konya milletvekili Barış Bektaş, CHP İzmir milletvekili Mahir Polat, CHP yüksek disiplin kurulu üyesi Özkan Tice, CHP gençlik kolları genel başkanı Gençosman Kilik, Geçmiş Dönem Milletvekili ve CHP Mardin İl başkanı Mahmut Duyan, CHP Kızıltepe ilçe başkanı İsmail Yaman, Geçmiş dönem Diyarbakır Baro başkanı Ahmet Özmen, Kızıltepe önceki dönem belediye başkanlarından Ferhan Türk, Derik eski belediye başkanı A.Kerim Erdem ile çok sayıda Sivil toplum başkanları, kanaat önderleri ve davetliler katıldı.

Alkış ve zılgıtlar altında salona giriş yapan ve ilk danslarını yapan Genç çift büyük bir mutluluk ve heyecanı bir arada yaşarken genç çiftin nikah şahitliğini de davetli Milletvekillerin yaptığı düğünde bir araya gelen siyasetçilerin gündemi yerel seçimler ve gündeme ilişkin konular oldu.