Kaymakam Cıdıroğlu ilk iftarını depremzede aile ile açtı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kaymakam Cıdıroğlu ilk iftarını depremzede aile ile açtı

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu ve Eşi Dr. Ayşe Cıdıroğlu Ramazan ayının ilk iftarını İlçede ikamet eden depremzede aile ile açtı.

Ramazanın ilk günü Bedir ailesine misafir olup, depremden dolayı misafir ettikleri depremzede aile ile iftar yemeğinde buluştu. Her fırsatta eşiyle birlikte depremzede vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu, ramazanın ilk gününde de bunu sürdürdü. İftar sonrasında depremzede aile ile birlikte dualar edilip oruçlar açan Cıdıroğlu çifti iftarın ardından aile ile sohbet edip, kendileri ile yakından ilgilendi.

Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu ilk iftarı depremzede aile ile yaptıktan sonra yaptığı açıklamada, “ Yaşadığımız deprem ve sel felaketleri sonrasında Ramazan ayına buruk girdik. Bu ayın bereketiyle inşallah esenliğe kavuşacağız. Bu ayın bütün güzelliklerini; sahurun bereketini, iftarın sevincini ve teravihin coşkusunu hep birlikte yaşacağız. Tarifsiz acılar yaşadığımız bu zor günlerde Cenab-ı Allah’tan bu ayın rahmetiyle hepimize sağlık ve huzur getirmesini niyaz ediyorum. Bugün Ramazan ayının ilk iftarında Bedir ailesine misafir olduk. Depremden dolayı misafir ettikleri kardeşimizle orucumuzu açtık. Onlarla birlikte güzel bir iftar yaptık, nice iftarlarımız olsun” dedi.