Kılıç, Ankara’da Ziyaret ve Temaslarda Bulundu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti İl Başkanı Kılıç Ankara’da Önemli Ziyaretler Gerçekleştirdi

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç Ankara genel merkezde, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı öncesi bazı ziyaret ve temaslarda bulundu.

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy ile birlikte Mardin ve ilçelerini kapsayan bazı konuları istişare etmek amacıyla, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Genel Başkanı vekili Numan Kurtulmuş, Jandarma Genel Komutanı Arif Çetin, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Fatma Öncü ile bir araya geldiler.

 

İl Başkanı Faruk Kılıç ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamada, “Mardin ve ilçelerimizi ilgilendiren bazı temel konuları ilgili mercilere iletmenin memnuniyeti içerisindeyiz. Proje aşamasında olan ve yapımı devam eden çalışmalar ile ilgili istişarelerde bulunduk. Sosyal alanlar, güvenlik ve diğer konularla ilgili Mardin’de önümüzde ki günlerde yeni yapılacak hizmetlerin sürecini konu aldık. Ankara’da ziyaret ettiğimiz makamlarla yaptığımız istişareler gayet verimli gerçekleşti. Bizlere ve Mardinimize vermiş oldukları önemden dolayı değerli büyüklerimize bir kez daha teşekkür ediyorum”.