Kılıç, Mardin için sorumluluktan ve görevden kaçamazdım.”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kılıç, Mardin için sorumluluktan ve görevden kaçamazdım.”

CHP’den Mardin Milletvekili Aday Adayı Nurettin Kılıç, Mardin’in sorunlarını, ihtiyaçlarını ve beklentilerini Mecliste temsil etmek için aday olduğunu söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Mardin Milletvekili Aday Adayı Nurettin Kılıç, düzenlediği basın toplantısı ile adaylığı ve hedefleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan milletvekili seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Mardin milletvekili aday adayı olduğunu kamuoyuna duyurmak amacıyla basın toplantısı düzenlediğini belirten Kılıç, “Ülkede bunca yoksulluk, yolsuzluk, işsizlik, açlık kol gezerken ben köşemde huzurla oturamazdım. Ülkemizin genç, liyakat sahibi, çalışkan, dürüst siyasetçilere ihtiyacı var. Ben sokaklarında oyun oynayarak büyüdüğüm, 10 yıldır bir avukat olarak insanına hizmet ettiğim Mardin’e ve ülkesine karşı kendini sorumlu hisseden birisi olarak bu görevden kaçamazdım.”

CHP Mardin Milletvekili aday adayı Nurettin Kılıç, Mardin’in sorunlarını, ihtiyaçlarını ve beklentilerini Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil etmek için aday olduğunu belirterek katılımcılara teşekkür etti.