Kızıltepe Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu’nun Yeni Yıl Mesajı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu’nun Yeni Yıl Mesajı

Sevinçleri, hüzünleri ve ümitleriyle 2022 yılını geride bırakarak sağlık, huzur ve mutluluk dolu olmasını arzu ettiğimiz 2023’ü sizlerle birlikte karşılamaktan büyük bir sevinç duymaktayım. Her yeni yıl yeni umutlarla geliyor, temennim; 2023 yılının öncelikle tüm dünyaya dostluk ve barış getirmesi, her nerede yaşanırsa yaşansın tüm acıların sona ermesi, ilimizin, ülkemizin, milletimizin dayanışma, birlik ve kardeşliğini güçlendirmesidir.

İlçemizin sahip olduğu potansiyeli daha iyi noktalara taşıma çabasıyla başta eğitim, sağlık, ulaşım olmak üzere hemen her alanda hayata geçirdiğimiz projelerimizi, önümüzdeki yılda da sürdürerek ülkemizin aydınlık yarınlarına katkı sağlamanın gayreti içerisinde olacağız. Bugüne kadar daha güzel ve daha yaşanabilir bir Kızıltepe için yaptığımız çalışmalarda, bizden desteklerini hiç eksik etmeyen tüm Kızıltepeli hemşehrilerime ve tüm kamu kurumu, sivil toplum kuruluşları yönetici ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.

İlçemizin daha mutlu ve müreffeh yarınlara kavuşması adına herkesin aynı çabayı göstermeye devam edeceğine yürekten inanıyorum.2022 yılında olduğu gibi 2023 yılında da ilçemizdeki çalışmalarımıza büyük bir özveriyle devam edeceğiz. Vatandaşlarımıza en iyi ve etkin hizmetleri sunmak bizim yegane görevimizdir.

2023 yılının birlik ve beraberlik içinde ülkemize, milletimize, ilçemize ve bütün insanlığa barış, kardeşlik, huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini diler, tüm Kızıltepeli hemşehrilerimin yeni yılını canı gönülden kutlar, saygı ve selamlarımı sunarım.