Kızıltepe MHP ilçe başkanlığına Tezdönen seçildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıltepe MHP ilçe başkanlığına Tezdönen seçildi

Milliyetçi Harekete Partisi (MHP) Kızıltepe İlçe Başkanlığı olağan kongresi yapıldı. Kongrede Mehmet Şirin Tezdönen yeniden ilçe başkanlığına seçildi.

Mardin ili Kızıltepe ilçesinde MHP ilçe başkanlığı olağan kongresi gerçekleştirildi. Tek liste halinde yapılan kongrede mevcut başkan Mehmet Şirin Tezdönen yeniden MHP Kızıltepe ilçe başkanı seçildi.

Kızıltepe MHP ilçe teşkilatında 54 Yıl sonra yapılan ilk seçimli kongre olan Kızıltepe olağan ilçe Kongresine MHP il başkanı Mehmet Bozkuş, MHP 1. sıra adayı Ferhan Bozkuş, STK temsilcileri il-ilçe teşkilatları ile partililer katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongrede güvenoyu sağlayarak MHP İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Şirin Tezdönen, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin kongreler için gönderdiği mesajı okudu.

Mesajında, MHP ve Cumhur İttifakı’nın bu seçimlerde muvaffak olduğunu, Türk milletinin de “zillet ve hezimet siyasetine geçit vermediğini” belirten Bahçeli, ilçe teşkilatlarına mesajında; ”Biliniz ki hepinizle iftihar ediyor, hepinizi bağrıma basıyorum. Yenilenmiş kadrolarla, tazelenmiş umutlarla, tahkimi yapılan hedeflerle, perçinlenmiş birlik ve kardeşlik ruhuyla 31 Mart 2024 Seçimlerine hazırlanacağız, merkezi yönetimle yerel yönetimler arasında tam bir uyumun sağlanması için elimizden gelen her çabayı göstereceğiz. ‘2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu’ temasıyla çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. ‘İstikrar ve Hizmet İçin, Uyumlu Yönetimle, Umutlu Geleceğe’ ulaşacağız. ‘Merkezden Yerele, İstikrarı Bozmadan Umuda Doğru’ yol alacağız. Bunları hep birlikte yapacağız ve elbette başaracağız” ifadelerine yer verdi.

Kongrenin ardından MHP İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Şirin Tezdönen’i partililer tebrik ederek başarı dilerken Tezdönen Kongreye katılan konuk ve partililere teşekkür etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Kızıltepe İlçe Kongresinde Yönetim Kurulu Listesi şu isimlerden oluştu.

     İlçe Başkanı Mehmet Şirin Tezdönen

               ASİL ÜYE              
1 MEHMET ALİ ESEN
2 MEHMET MAHSUM YILMAZ
3 ABDULKADİR ÖRNEK
4 AYDIN TEZDÖNEN
5 HAMDULLAH ARIÇ
6 MEHMET SEYDOŞ YUSUFOĞLU
7 MEHMET ADIYAMAN
8 ABDULKADİR KARAKUŞ
9 MEHMET ŞERİF AYDIN
10 ABDURRAHMAN CENGİZ
11 MUHAMMED ARDA AYDOĞAN
12 HASAN SOLHAN
13 MEHMET TAHİR TEZDÖNEN
14 İBRAHİM KOÇHAN
15 MEHMET BAKİ TEZDÖNEN
16 MEHMET HIZIR
17 MEHMET SAİT TEZDÖNEN
18 MUAMMER BOZKAN
19 MEHMET KURTULUŞ
20 ABDURRAHMAN SONGUR
21 ŞERİF DEMİR
22 LOKMAN ÖZMEN

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir