DEVA Partisi Milletvekili Ekmen: “Mardin’in de Vekili Olacağm”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DEVA Partisi Milletvekili Ekmen: “Mardin’in de Vekili Olacağım”

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, DEVA Partisi Mardin İl Teşkilatını ziyaret etti.

Mardin’e gelen DEVA Partisi Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen ve 23.24. Dönem Diyarbakır milletvekili Ali İhsan Merdanoğlu ile birlikte DEVA Partisi Mardin İl Teşkilatına gerçekleştirdiği ziyarette birtakım açıklamalarda bulundu. Genel seçim ve sonrasını değerlendiren Ekmen, yerel seçim çalışmalarına da değindi.

DEVA Partisi Mardin İl Başkanı Abdulkadir Kerimoğlu, Mardin İl Yönetimi ve İlçe Başkanları ile toplantı yapan Ekmen, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde gösterdikleri performans sebebiyle teşkilatı tebrik ederek, yerel seçimlerde de aynı gayret ve performansı beklediklerini belirtti.

Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, DEVA Partisi tarafından yapılan görevlendirmeler neticesinde yalnızca Mersin değil, aynı zamanda Mardin, Diyarbakır, Batman, Siirt ve Şırnak özelinde de çalışmalar yapacağını ve bu illerden sorumlu olduğunu açıkladı.

“Mardin’in sorunlarının çözümü için çalışacağım.”

Mardin’in de milletvekili olduğunu belirten Ekmen, DEDAŞ, içme suyu sıkıntısı ve tarımla ilgili sorunlar başta olmak üzere, sağlık, altyapı, turizm, ticaret ve birçok alanda da Mardin’in sorunlarının çözümü için çalışacağını ifade etti.

DEVA Partisi il teşkilatını ziyaret eden Mehmet Emin Ekmen, mecliste etkin çalışmalar gerçekleştireceklerini ve Mardin’in sorunlarını TBMM’de duyurmak için yüksek gayret göstereceklerini belirtti.

Mardin’e gelen DEVA partisi Mersin Milletvekili ve fahri Mardin milletvekili Mehmet Emin Ekmen, 23.24. Dönem Diyarbakır milletvekili Ali İhsan Merdanoğlu ve DEVA Partisi Mardin İl Başkanı Abdulkadir Kerimoğlu ile birlikte başta elektirik sorunu olmak üzere çiftçile ile bir araya geldiler. Daha sonra Zahireciler Derneğini ziyaret eden DEVA heyeti dernek başkanı Mehmet Şerif Öter ve yöneticileri ile bir araya geldi.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, DEVA Partisi Mardin il başkanlığında il ve ilçe teşkilatı ile bir toplantı düzenlendi.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir