Karısını öldürüp intihar eden koca da hayatını kaybetti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıltepe’de karısını öldürüp intihar eden koca da hayatını kaybetti

Mardin Kızıltepe ilçesinde dün akşam saatlerinde yaşanan olayda sokak ortasında karısını öldüren koca Ömer Durak tedavi için Diyarbakır’a sevk edildi.

Kızıltepe ilçesinde yaşanan hafta başında yaşanan olayda eşini silahla öldürdükten sonra intihar ettikten sonra komaya giren Ömer Durak’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Edinilen bilgilere göre yaklaşık 21 önce birbirini severek evlenen 4 çocuklu Semra-Ömer Durak çifti arasında son yıllarda yaşanan anlaşmazlığın sonucu ölümle sonuçlandı. Eşiyle yaşadığı sorunlar nedeniyle mahkeme tarafından 1 yıl uzaklaştırma cezası alan 42 yaşındaki Ömer Durak’ın olay günü akşam gideceği düğün için çarşıda yaptığı alış-verişten dönmekte olan eşini evin önünde sokakta tartıştıktan sonra üzerinde taşıdığı silah ile eşi Semra Durak’a ateş ettikten sonra aynı silahla kendi hayatına son vermek amacıyla bu kez kendi kafasına ateş etmişti.

Kızıltepe ilçesi Koçhisar Mahallesi 309 nolu sokakta 2 Ekim tarihinde meydana gelen olayın ardından Kızıltepe Devlet Hastanesine kaldırılan 36 yaşındaki Semra Durak karın bölgesine aldığı kurşun yaraları sonucu yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmiş, 42 yaşındaki Ömer Durak ise doktorların müdahalelerinin ardından Diyarbakır’a sevk edilmişti.

Tedavi gördüğü sağlık kurumunda yapılan tüm müdahalelere rağmen 42 yaşındaki Ömer Durak’da eşi Semra Durak’ın ardından bu sabah hayatını kaybettiği öğrenildi.