Kızıltepe’de Polis Teşkilatının 179. Yıl Dönümü Kutlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıltepe’de Polis Teşkilatının 179. Yıl Dönümü Kutlandı

Mardin Kızıltepe ilçesinde Polis Teşkilatının 179. Yıl Dönümü düzenlenen törenle kutlandı.

Her yıl 10 Nisan’da kutlanan ‘’Polis Haftası’’ kapsamında Polis Teşkilatının kuruluşunun 179. Yıl Dönümü Kızıltepe Kaymakamlığında düzenlenen törenle kutlandı.

Kızıltepe Konağı bahçesinde düzenlenen ve Kızıltepe Kaymakamı Abdullah Şahin, İlçe Emniyet Müdürü İlhan Özdemir, İlçe Jandarma Komutanı Evren Ekmekçi, Daire Amirleri ile İlçe Polis ve ilçe Jandarma Teşkilatı mensuplarımızın katılımı ile gerçekleştirilen kutlama töreninde Atatürk Anıtı’na Çelenk Sunma, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile son buldu.

Törenin ardından Kızıltepe Kaymakamı Abdullah Şahin, İlçe Emniyet Müdürü İlhan Özdemir ve polis memurlarının haftasını kutlayıp tebrik etti.

Polis Teşkilatının kuruluşunun 179. Yıl Dönümünde ‘’Polis Haftası’’ vesilesiyle

 Kızıltepe İlçe Emniyet Müdürü İlhan Özdemir beraberinde Baş komiser Kübra Çiçek Şahin, Baş komiser Ahmet Şahin, Polis memuru Merve Tuğçe Levent ile birlikte ilçe Kaymakamı Abdullah Şahin’i ziyaret ettiler.

Kaymakam Şahin ziyarette, “Mesai mefhumu gözetmeksizin, kıymetli vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamının sağlanması için emek veren tüm Kahraman Emniyet Mensuplarımızın “Polis Haftası” kutlu olsun.” İfadelerine yer verdi.