“Kudüs ve Aksa Tufanı’na Destek Mitingi”ne davet

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mardin Peygamber Sevdalıları Derneği’nden “Kudüs ve Aksa Tufanı’na Destek Mitingi”ne davet

Mardin Peygamber Sevdalıları Derneği Başkanı Molla Fesih Memiş, 31 Aralık Pazar günü düzenlenecek “Kudüs ve Aksa Tufanı’na Destek Mitingi” için vicdan sahibi ve Kudüs sevdalısı tüm halkı davet itti.

Mardin Peygamber Sevdalıları Derneği tarafından 31 Aralık Pazar günü saat 13.30’da 15 Temmuz Şehitler Parkı alanında düzenlenecek olan miting ile ilgili bilgi veren Mardin Peygamber Sevdalıları Derneği Başkanı Molla Fesih Memiş, “Kudüs ve Aksa Tufanı’na” destek mitingine gönlü ve kalbi Filistin’de atan tüm Müslümanları davet etti.

84 günden bu yana devam eden soykırım ve katliamların ardı arkası kesilmiyor.

Bir yandan direniş sergilenirken, diğer yandan tepkisiz devletlerin vicdanlı insanları ellerinden geldiği ve seslerinin çıktığınca soykırıma karşı haykırmaya devam ediyor.

Yapılacak etkinlik hakkında açıklama yapan Mardin Peygamber Sevdalıları Derneği Başkanı Molla Fesih Memiş, “İnsani bütün vasıflarını yitiren, dünyanın en tehlikeli terör şebekesi, 84 gündür kadın, çocuk, yaşlı, doktor, gazeteci demeden bütün sivilleri adeta soykırımdan geçiriyor. Siyonist israile karşı, izzetli ve özgür Gazze’den mücahitlerin onurlu kıyamına ses vermek için ve onların yanında olduğumuzu haykırmak için hatta fiili olarak madem yardım edemiyoruz en azından onların sesi olup seslerini dünyaya duyurmak ve onlara dua etmek için Peygamber Sevdalıları olarak 31 Aralık Pazar günü saat 13.30’da Mardin 15 Temmuz Şehitler Parkında düzenleyeceğimiz mitinge bütün vicdan sahibi ve Kudüs sevdalısı halkımızı davet ediyoruz.” dedi. (İLKHA)