Mardin Ak Gençlik İslamoğlu Anısına Lokma Tatlısı Dağıttı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mardin Ak Gençlik Doğukan İslamoğlu Anısına Lokma Tatlısı Dağıttı

AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanlığı, geçtiğimiz günlerde elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu’nun anısına cuma namazı çıkışı lokma tatlısı dağıttı.

Gençlik Kollarının yapmış olduğu bu anlamlı programa teşkilatlarıyla birlikte destek verdiklerini belirten AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, “Çok kıymetli bir dava arkadaşımızı, genç kardeşimizi kaybetmenin üzüntüsünü ülkece yaşıyoruz. Vefat haberi AK Parti Mardin olarak bizleri derinden etkiledi. Kendisine Allah’tan rahmet, yakınlarına bir kez daha başsağlığı ve sabır diliyorum.”

AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu’nun vefatı kendilerinde tarifsiz bir üzüntüye neden olduğunu dile getiren AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Atlı, “Bizler yönetimde bulunan genç kardeşlerimizle birlikte hem üzüntümüzü eyleme dönüştürmek hem de başkanımız için dualarda bulunmak amacıyla böyle bir etkinlik düzenledik. Gerçekten çok üzgünüz. Onun ideallerini inşallah genç kardeşlerimizle birlikte hep beraber yaşayacağız. Mekanı cennet olsun.”