Mardin DEVA teşkilatlar arasında Türkiye birincisi oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mardin DEVA teşkilatlar arasında Türkiye birincisi oldu

DEVA partisi genel merkez her ay paylaştığı veriler sonucunda Mardin teşkilatı üyelik sayısı derecesinde Türkiye de 2.sırada, Saha çalışmalarında ise Türkiye de 1. Sırada yer aldı.

Demokrasi Ve Atılım partisi genel merkezi her ay yayınladığı verileri paylaştı. Bu verilere göre; Mardin il ve ilçe teşkilatları sahada yaptıkları çalışmalarda, Nüfus bazında , tüm büyük şehirleri geride bırakarak  üye kayıtlarında ikinci, saha Çalışmalarında birinci  Olurken , Mart ayın da en hızlı büyüyen ilçenin ise Artuklu ilçesi olduğu açıklandı.

DEVA partisi Mardin il başkanı Av. Mesut Aydoğan tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada, “İl ve ilçe teskilatlarımızın bu Azimli çalışmaları ve Genel merkezimizin paylaştığı bu veriler doğrultusunda , çalışmalarımızın karşılığını almanın gururunu yaşıyoruz. Şeffaf, ilkeli ve genç kadrosuyla Mardin için umut oldukları konuşulan deva partisi  , anlaşılan o ki  Türkiye de  ve Mardin de ses getirmeye devam edecek. Çalışmalarını genç , dinamik kadrosuyla devam ettiren Mardin deva teşkilatı başarılarına hız kesmeden devam ediyor.

Halkımızın bize gösterdiği teveccüh bizi mutlu ve motive ediyor. Bu şehir için almamız gereken sorumluluğun farkında olduğumuzu söylemek isterim. Bu kadim şehrin ve  halklarının, hakkettiği değere ulaşana dek çalışmalarıdurmayacak” dedi.