Mardin Park Hastanesinden gazeteciler gününe özel Check-up hizmeti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mardin Park Hastanesinden gazeteciler gününe özel Check-up hizmeti

Özel Mardin Park Hastanesi tarafından 10 Ocak Gazeteciler Gününe Özel il ve ilçelerde görev yapan gazetecilere ücretsiz Check-up hizmeti verildi.

Hastanenin Halkla İlişkiler Müdürü Sadettin Ersöz, tarafından karşılanan gazeteciler, kendilerine uygulanılacak Check-Up için hasta yönlendirme görevlilerinin refakatinde ilgili birimlere götürülerek ilgili tetkik, tahlil ve muayeneye tabii tutuldu.

Mardin’de kurulan ilk Özel Hastane olma özelliği de taşıyan Özel Mardin Park Hastanesi şehirde görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcilerine ücretsiz Check-up hizmeti verdi.

Özel Mardin Park Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Sadettin Ersöz, gece gündüz demeden neredeyse günün 24 saatininde görevlerinin başında olan gazetecilerin sağlıklı bir bünyeye sahip olmaları için kurumsal olarak imkanları dahilinde hastane yönetimi olarak destek olmayı görev duyduklarını söyleyen Ersöz, ‘”Mardin’de görev yapan basın mensuplarımızın sağlıklı bir bedene sahip olmaları ve bunu sosyal yaşamlarına da pozitif anlamda yansıtabilmeleri açısından kurumsal olarak bir nebze de olsa katkıda bulunmak istedik. Bu özel günlerinde Mardin Park Hastanesi olarak; basın mensuplarımıza bu günümüzü ayırarak onları Check-up’tan geçirme kararı aldık ve  bu uygulamayı 6 yıldır gerçekleştirerek, geleneksel hale getirdik. Bütün gazetecilerimize bundan sonraki yaşamlarında da tıpkı bugünkü gibi sağlıklı bir yaşam diliyoruz. Basın mensuplarımıza hastanemizin kapıları her zaman ardına kadar açıktır.” diye konuştu.

Kızıltepe Ekspres haber olarak Mardin de görev yapan gazeteciler olarak Özel Mardin Park Hastanesi yönetim ve yetkililerine gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür ederiz.